alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
127
TYCHUS
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:17
 

TYCHUS

NOTORIOUS OUTLAW
KAHRAMAN SKINS
Eski asker. Vaktiyle hırsız. Hükümlü suçlu. Tychus Findlay ve Jim Raynor bazı çok cesur değil işler yapıyor cesur patlatır ve cesur kavgalar ile dolu bir kareli geçmiş türü diyebileceğimiz paylaşıyoruz.Tychus 'sadakat yalan yere kimse emin olabilir, bir şey kesin: O kimin darbe savaş ince bir şey ama korkutucu bir savaşçı var. Tychus her zaman büyük gider. Her zaman.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
KATIL
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
VIDEO
OVERKILL
Hedef ve 5 saniye boyunca yakındaki hedeflere ağır hasar büyük zarar anlaşma.Yeni bir hedef seçmek için yeniden etkinleştirin. Hareket ve kanalize ederken Yetenekler kullanabilir miyim.
VIDEO
FRAG GRENADE
Uzak düşmanları vurma, orta damage bir el bombası lob.
VIDEO
RUN VE SILAH
Ileri şarj ve anında minigun rüzgar.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VIDEO
DRAKKEN LAZER MATKAP
Orta damage, yakındaki düşmanlarına saldırmak için bir Lazer Matkap aşağı arayın.Yeni bir hedef atamak için yeniden etkinleştirin. 22 saniye sürer.
VIDEO
ODIN BENIMSEMEK
Pilot bir Odin aşağı çağırın. Odin fırsatlar, Hasar arttı% 100 artmış Temel Saldırı yelpazesine sahiptir ve farklı Yeteneğiniz kullanır. 23 saniye sürer.
Cevap bulunamadı.