alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
137
TYRAEL
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:25

TYRAEL

ADALET BAŞMELEK
KAHRAMAN SKINS
Melekler arasında bu insanlığın en büyük savunucusu olan Adalet Tyrael Başmelekleri olduğunu. Yanan Hells karşı kılıcını El'druin wielding, Başbakan Evils uzun zaman önce Tyrael müdahale olmasaydı Sanctuary ve bütün insanlığa esir olurdu.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
SAVAŞÇI
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
VIDEO
EL'DRUIN KUDRETI
Fiyatları 25% onları yavaşlatarak, hedef alanı içinde düşmanlara zarar orta. Bıçak sizi teleport ve% 25 yakın düşmanları yavaşlatır yeniden etkinleştirme.
VIDEO
DOĞRULUK
Size Hibeler büyük Shields ve yakın müttefikleri güçlü Kalkanlar. 4 saniye sürer.
SMITE
Orta hasar için tırmık hedef alan. Hedeflenen alanda hareket eden müttefikler 2 saniye Hareket Hızı artan% 25 kazanç.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VIDEO
YARGI
Orta damage ve 1.5 saniye onları çarpıcı, hedef şarj edin. Yakın düşmanları uzakta çaldı ve orta hasar alır vardır.
VIDEO
KUTSAMA
Kanalize ederken, Tyrael yakındaki tüm müttefik Kahramanlar yenilmez ve durdurulamaz hale getirir. 3 saniye sürer.Tyrael etkilemez.
Cevap bulunamadı.