alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
135
VALLA
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:19
 

VALLA

DEMON HUNTER
KAHRAMAN SKINS
Valla iblisleri onun köyünü perişan ve ölü onu terk elden olarak cehennemli bir gaddarlığı şahit oldu.Şimdi, hiçbir kişi ile kendi, onun tek sadakat onun neden olduğunu aramak için: kendi topraklarını bozarak şeytani pislik Sanctuary kurtulmak için. O da uzun seviyor plaj, yavru, ve yayını üzerine yürür.
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
KATIL
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
HUNGERING OK
Daha sonra yarım ilk damage 2 ek düşmanları kadar istiyor, ilk hedef vurmak için orta damage bir ok yangın. Bir düşman çok defa vurabilir.
ÇOKLU ÇEKIM
Hedef alanı içinde düşmanlara orta hasar Deal.
TONOZ
Hedef alana Dash.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İNTIKAM YAĞMUR
Hedef alanı içinde düşmanlara ağır hasar anlaşma Gölge Beasts 2 dalgaları, dalga başına 0,5 saniye çarpıcı başlatın.
BOMBALAMAK
Hızla her yakındaki görünür düşmanları, ışık damage kölelerinin üzerinde kahramanlar öncelik hit saldırı. Valla taşımak ve kınama yaparken Vault kullanabilir. 4 saniye sürer.
Cevap bulunamadı.