alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
139
ZAGARA
Sergen B.
1 Nisan 2015 10:11
 

ZAGARA

SWARM BROODMOTHER
KAHRAMAN SKINS
Kerrigan Zerg Kraliçesi ise, o zaman Zagara damızlık annesi. Kurnaz ve azimli, o savaş alanında onun kısır kölelerinin komutları. Onu damızlık Encounter ve dikkat: karışıklık onun çocukları ile ve mama cevap.
VIDEO IZLE
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
UZMAN
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
VIDEO
UŞAK BARAJ
Orta sıçrama hasar her anlaşma 4 Uşaklar başlatın.
VIDEO
HUNTER KILLER
Orta hasar uğraşan, tek bir hedefe saldırmak için bir Hydralisk çağırın. 8 saniye sürer.
VIDEO
ISTILA BIRAK
Orta hasar için bir Zerg Bırak Pod hedef alan bombardıman. pod ışık hasarı ve 8 saniye boyunca son anlaşma 2 Roachlings çoğaltılır.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VIDEO
NYDUS AĞ
Eğer sağ tıklayarak girebilirsiniz hedef konumda bir Nydus Worm çağırın. Içinde iken, Worm yakın R veya sağ tıklayarak bir Nydus Worm hedefleyerek size çıkış.Maksimum 4 Nydus Worms.
VIDEO
DEVOURING MAW
Orta damage ve 4 saniye boyunca düşmanları süpürür bir Devouring Maw'ı çağırır. Yiyip düşmanları mücadele edemez
Cevap bulunamadı.