alexa
Heroes of The Storm
Heroes of the Storm , firmanın tüm oyunlarından seçilen onlarca farklı karakterin direkt kullanımına izin vermekte ve bu sayede pek çok farklı hikâyenin beğenilen karakterlerinin, birbirleri ile aynı savaş meydanında çarpışmalarına fırsat sunmaktadır. Heroes of the Storm 2 Haziran 2015 'de yayinlanacagi duyrulmustur. Ön sipariste satin alinan Heroes of the Storm Cd Key'leriniz oyun yayinlanmadan 1 önceki gün veya oyun yayinlandigi gün gönderilecektir. Heroes of the Storm beta sifreleri ise oyun yayinlandigi güne kadar beta sürecinde oyuna girmenize yaramaktadir.
217
ZERATUL
Sergen B.
1 Nisan 2015 11:24
 

ZERATUL

KARANLIK RAHIP
KAHRAMAN SKINS
esrarengiz Karanlık Templar Zeratul Xel'Naga hizmet vermektedir. O ustalıkla Void gücünü kullanır iken, ona Köprülü sektörün liderlerinin saygısını kazanır onun bilgelik - dramatik giriş için onun tutku rağmen.
  • HASAR
  • YARAR
  • BEKA
  • KARMAŞA
KATIL
KAHRAMANLIK YETENEKLER
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
KAHRAMAN SÜREKLI
İLKÖĞRETIM YETENEKLER
YAPIŞMAK
Yakındaki düşmanlara ağır hasar Deal.
TEKILLIK SPIKE
İlk düşman vurmak için sopa bir Tekillik Spike atar. 1 saniye sonra ağır hasar Fiyatları ve 3 saniye boyunca% 40 düşmanı yavaşlatır.
KIRPMAK
Hedef konuma teleport. Pelerin sonu yok bu yeteneği kullanma.
KAHRAMANLIK YETENEKLER
VOID CEZAEVI
Müttefik ve düşman yenilmez ve 5 saniye boyunca hareket yapamaz hale yakın durma noktasına bir alanda zaman yavaşlar. Sen etkilenmez.
GÖLGE ASSAULT
Sizin Temel Saldırılar size düşman şarj neden ve% 20 Saldırı Hızı artış var. 6 saniye sürer.
Cevap bulunamadı.