alexa
Holy War
Köklü bir geçmişe sahip olmamasına rağmen kısa sürede yüz binlerce kişinin beğenisini kazanarak dünya geneline ayılmış bir yapım haline gelen Holy War, metin tabanlı tarayıcı oyunları arasında büyük beğeni toplamaktadır. Aldiginiz Holy War Premium Ticket'lerinizi oyun sitesi üzerinden aktif edebilirsiniz.
158
Prensip ve Önsöz
Emre S.
3 Mayıs 2015 10:42

Oyuna ücretsiz katılabilirsin. Kaydını yaparken mezhebini, Hıristiyan Haçlı Şovalyesi, Müslüman Sarazeni veya Pagan olarak belirleyip, seçtiğin mezhep için savaşabilirsin.

Savaşlardan ve yağmadan ve korumadan Tecrübe Puanı kazanabilirsin. Belirli bir Tecrübe Puanı topladıktan sonra seviye atlarsın. İyi bir savaşçı olmak için silahın, kalkanın, miğferin ve atın olması yetmez, ayrıca kendi özelliklerini ve varsa atının özelliklerini de geliştirmen gerekir. Bunun için de altına ihtiyacın vardır. Altın kazanmak için şehirde çalışmaya gidebilir veya yağmaya, korumaya çıkabilirsin.

Altın kazanmanın diğer yolu ise: Acemi er toplamaktır. Bunun için sana bir link veriliyor (linki 'Durum'un altında 'Diplomasi' bölgesinde bulabilirsin). Bu linki arkadaşlarına yollayabilir ya da web sitene yerleştirebilirsin (ayrıca 'download' bölgesinde kullanabileceğin banner'lar bulabilirsin). Linkin ve banner'ın aracılığıyla gelen savaşçıların kazandıkları altınların 10%'u senin hesabına ek olarak yatırılacaktır. Tabi ki bu 10% aracılığınla katılan savaşçılardan kesilmez ve kayıpları olmaz. Ayrıca acemi erin bilet bozdurduğunda sana 3 günlük özel üyelik verilir. Zaten özel üye isen, özel üyeliğin 3 gün uzatılır.

Bir oyuncu senin acemi er linkinden kayıt olursa, 7 yerine 9 gün özel üyelik kazanır.
 

Cevap bulunamadı.