alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
287
Depolar ve yönetimi
Hakkı Faruk K.
12 Haziran 2015 18:44

Depolar
Oyun içinde 3 adet depo bulunmaktadır. Bunlar: Kişisel Depo,Klan Deposu ve Ürün Deposudur.


Kişisel Depo
Kendinize ait eşyalarınızı koyabileceğiniz depolama alanıdır. Oyunda "F3" tuşuna basarak özel odanızdan özel oda menüsü başlığı altında deponuzu kontrol edebilir ve düzenleyebilirsiniz.

[​IMG]

Ya da Oyun içinde [MESAJ] ERKA ile konuşma başlatıp deponuzu görebilirsiniz.

[​IMG]

Kişisel Depo Kullanımı

Kişisel deponuza eşyalarınız koyabilir ve üzerinizde fazla eşya taşımayarak daha düzenli bir envantere sahip olabilirsiniz. Stok kontrolünüz depolarınız sayesinde daha rahat olacaktır. Deponuzda size ait depozito alanı bulunmaktadır . Depozitoya altınlarınızı koyup ihtiyacınız olduğunda tekrar geri çekebilirsiniz. Karakterinizin kendine ait 4 adet kişisel deposu bulunmaktadır. Bu depoları aktif etmek için "Depo Genişletme Anahtarı" sahibi olmanız gerekiyor. Bu anahtarı kullanıp kendinize ekstra 1 adet daha depo açabilirsiniz.

[​IMG] [​IMG]

Klan Deposu
Klan deposu klan üyelerinin ortak eşya koyabildiği ve yetkisi olan üyelerin depo içerisinde işlem yapabildiği depodur. Klan deposunda kişisel depo gibi depozito bulunmaktadır.

[​IMG]

Klan deposunda klan üyelerinin eşyalarının envanteri, eşyanın depoya ne zaman koyulduğunu ve adetini görebilirsiniz.

[​IMG]

Klan liderinin izini ile depoda işlem yapma yetkisine sahip olursunuz. Klan lideri "Yönetici Ayarları" menüsünden depo üzerinde kimlerin yetkisi olacağına karar verir.

[​IMG]

Klan deponuzu genişletmek için "Klan Deposu Anahtarı(1)" sahibi olmanız gerekmektedir. 2. depoyu genişletmek için "Klan Deposu anahtarı(2)" Sahibi olmalısınız. Klan depolarını genişletirken depo sayınızla aynı numaraya sahip depo anahtarına sahip olmanız gerekmektedir. Daha fazla depoya sahip olmak için klanınızın rütbesini arttırmanız gerekmektedir. Başlangıçta 2 adet depoya sahip olabilirsiniz. 3. Depoyu açabilmek için klanızın rütbesi "Öncü Birlik" seviyesinde olması gerekmektedir. Klan rütbeniz arttıkça depolarınızın sayısını arttırma imkanına sahip olacaksınız.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Ürün Deposu
Ürün deposu "Dükkan Lobisi" menüsünden aldığınız ürünler ve arkadaşlarınızın size hediye ettiği hediye kutularını görebilir, envanterinize buradan ekleyebilirsiniz.

[​IMG]

Arkadaşınıza özel paketleri hediye etmek için "Dükkan Lobisi" menüsünü kullanmalısınız. Burada seçeceğiniz ürüne tıklayıp 'Hediye' kısmını seçerek, göndermek istediğiniz arkadaşınız veya Klan arkadaşınızı seçerek ona hediye gönderebilirsiniz.

[​IMG]

Cevap bulunamadı.