alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
311
Etkinlik ve yoklama defteri
Hakkı Faruk K.
12 Haziran 2015 18:36

Yoklama Defteri oyuncuların bir aylık süreçte oyuna katıldıkları gün sayısının tutulduğu bir defterdir. Katılımlar her gün 00.00 da kontrol edilir. Yoklama defterine kayıt yaptırmak ve ödülünüzü almak için oyunda "Yoklama Defteri" sekmesine girmelisiniz. Ödülleriniz envanterinize otomatik olarak düşer, envanteriniz dolu ise size posta yolu ile yollanır. Posta yoluyla gelen ödülleriniz için posta kutunuzu kontrol ediniz. Katılım tamamen günlük olup sadece katıldığınız gün kadar deftere kayıt yapabilirsiniz.

Yoklama defterinin sol tarafta günün ödüllerini, sağ tarafında ise ertesi gün kazanacağınız ödülleri görebilirsiniz. 30 Günlük katılım ödüllerini günlerin üzerine gelerek görebilirsiniz.

[​IMG] PVP maçlarında kazandığınız puanlarla "Başarım Ödülü" 1.000 başarım puanı ile başarım ödülü alabilirsiniz. 1.000 PVP puanı almak için PVP haritalarında oynamanız gerekmektedir.[​IMG] PVE (Co-op) maçlarında size verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamladığınızda, oyun sonunda size aralarından seçmeniz için 6 adet Şans kartı gönderilecektir. Kartların içindeki eşyalar haritalara ve oyun moduna göre değişiklik göstermektedir.

Cevap bulunamadı.