alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
186
Etkinlikler
Emre S.
19 Haziran 2015 11:24

Yoklama Defteri ve Günün Ödülü

Yoklama Defteri oyuncuların bir aylık süreçte oyuna katıldıkları gün sayısının tutulduğu bir defterdir. Katılımlar her gün 00.00 da kontrol edilir. Yoklama defterine kayıt yaptırmak ve ödülünüzü almak için oyunda "Yoklama Defteri" sekmesine girmelisiniz. Ödülleriniz envanterinize otomatik olarak düşer, envanteriniz dolu ise size posta yolu ile yollanır. Posta yoluyla gelen ödülleriniz için posta kutunuzu kontrol ediniz. Katılım tamamen günlük olup sadece katıldığınız gün kadar deftere kayıt yapabilirsiniz.

Yoklama defterinin sol tarafta günün ödüllerini, sağ tarafında ise ertesi gün kazanacağınız ödülleri görebilirsiniz. 30 Günlük katılım ödüllerini günlerin üzerine gelerek görebilirsiniz.

Yoklama Defteri

Oyunda Kal

Oyun süreniz boyunda her saat başında sürpriz hediyeler sizleri bekliyor olacak. Her saat başında 1 sürpriz kutunuzu almayı unutmayın. Bir sonraki saatin hediyesinin süresini başlatmak için, saatiniz dolduğunda hediye alarak diğer saatin hediyesini beklemeye başlayabilirsiniz.

Oyunda Kal

Oyunda Kal Kutular

PVP modunda kazandığınız maçlarda, "Başarım Ödülü" alabilmeniz için 1.000 başarım puanı kotanızı doldurmanız gerekmektedir. 1.000 PVP puanı almak için PVP haritalarında oynamanız gerekmektedir.

Dül Kartı

Oyun Sonu Şans Kartları

(Co-op) maçlarında size verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamladığınızda, oyun sonunda size aralarından seçmeniz için 6 adet Şans kartı gönderilecektir. Kartların içindeki eşyalar haritalara ve oyun moduna göre değişiklik göstermektedir. Bu bölümle ilgili detaylı bilgiye "Eşya Düşürme" başlığından ulaşabilirsiniz.

Bonus Ödüller

Cevap bulunamadı.