alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
137
Geliştirme
Hakkı Faruk K.
12 Haziran 2015 18:34

Geliştirme
Oyun içinde üretim yapmak için, [AAC] Bakımcı Arkon ile konuşma başlatıp buradan "Geliştir" sekmesine girmelisiniz.

[​IMG]

Geliştirme Menüsü
Geliştirme menüsünde, silahınızın özelliklerini geliştirebiliceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Kutu içerisindeki boşluğa geliştirmek istediğiniz silahınızı koyarak geliştirme işlemine başlayabilirsiniz. Geliştirme yapmak silahınıza Saldırı, Yaralama, Maksimum Yaralama gibi özelliklerini arttıracaktır. Geliştirme tek seferlik bir işlem değildir. Geliştirdiğiniz silahların adlarında (+1) olarak kaçıncı seviye olduğunu geliştirmenin ne aşamada olduğunu gösteren işaretler vardır.

[​IMG]

Geliştirme İçin Gerekli Olan Malzemeler
Geliştirme yapmak için üretim yapmalısınız. Yaptığınız "Halatlı Nanotüp" ile gerekli miktarda altın geliştirme için gerekli olan malzemelerdir. Halatlı tüp için Multi Nanotüp ve Meta Flex batarya ihtiyacınız olacak. Bu ürünleri üretim dışında 'Pazar' bölümünden de satın alabilirsiniz.Geliştirmede Silahın Hasar Alması

Geliştirme yaparken silahınız belli bir yıpranmaya maruz kalır. Bu yüzden üst üste yapılan geliştirmeler de silahınız dayanıklılığı düşer ve silah kullanılamaz hale gelir. Envanterinizde gözükmesine rağmen oyuna o silah ile giremezsiniz. Tabancanızı eski haline döndürmek için yapmanız gereken "Ekipman Yenileme Eşyası" satın alarak silahınızın dayanıklılığını arttırmaktır.

[​IMG]

Geliştirmede Ek Malzemeler
Geliştirme yaparken geliştireceğiniz silah için gerekli malzemeyi ve altını sağladıktan sonra al kısımdaki boş slotlara eksta başka silahlar koyarak geliştirmeyi yapabiliriz. Koyduğumuz ekstra silahlar geliştirmeyi olumlu etkiler.

[​IMG]

Cevap bulunamadı.