alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
200
Karakter İstatistikleri
Emre S.
19 Haziran 2015 11:25

Karakter İstatistikleri

Karakterinizin ve eşyalarınızın oyun içinde bazı özellikleri vardır. Bu özellikler değiştirilebilir veya geliştirilebilir. Bunlardan bazıları aşağıda yer almaktadır.

Atış Hasarı: Karakterin saldırı gücünü ve yaralama oranını arttırır.

Ateş Yeteneği: Karakterinizin daha hızlı ateş etmesini, silahın geri tepmesini azaltıp, şarjör değiştirme hızını arttırır.

Hayatta Kalma: Maksimum canı, maksimum potansiyel canı, saldırı gücünü ve yaralamayı arttırır.

Yetenek Yönetimi: Şarjör değiştirme hızını, silah değiştirme hızını arttırır, Atış odağını geliştirir ve yeteneklerin bekleme süresini azaltır.

Maksimum Can: Karakterinizin sahip olduğu candır. Sıfıra indiğinde karakteriniz yere serilir veya ölür.

Enerji: Karakterin yaptığı özel hareketlerinde kullandığı birimdir. Bıçak darbesi, yere yatırma, koşma ve yuvarlanma gibi özellikleri sırasında kullanır. Kendiliğinden yenilenir.

Seri Atış: Atış hızınızı arttırır. Silahınızın daha hızlı ateş etmesini sağlar.

Şarjör Uzatma Şeması: Silahın şarjör kapasitesini artırır.

İyileştirme Hızı: İyileştirme hızı, iyileşmeyi ve enerji geri kazanımını artırır. Yüksek iyileştirme hızı daha hızlı can ve enerji geri kazandırır.

Potansiyel Can: Karakterin anlık öldürülmesini engeller. Yüksek potansiyel can karakterinizin ölmesini engelleyerek, kere yıkılmasını sağlar böylece takım arkadaşları tarafından yeniden kaldırılırsınız.

Yaralama: Düşmanınız tarafından aldığınız hasardır. Karakteriniz eğer yaralıysa yara iyileşene kadar canınız yenilenmez.

Nüfuz: Nüfuz oranı, düşmanın bir obje arkasında olsa bile aldığı hasar oranıdır. Nüfuz oranı ne kadar fazla ise düşmanınız saklandığı duvar veya kutunun arkasında etkileşime uğrar ve hasar alır.

Ölümü Geçiktirme: Karakterinizin yerdeyken ölüm süresini uzatır, böylece hayatta kalma ihtimaliniz artar.

Odaklanma: Ateş ederken isabet oranınızı arttırır. Odaklandığınız zaman mermileriniz odak noktasına isabet alır.

Şarjör Değiştirme Hızı: Şarjör değiştirmek için gerekli olan süredir.

Isı Dayanıklılığı: Mitralyöz ile ateş ederken silahın dayanabileceği maksimum sıcaklıktır.

Silah Değiştirme Hızı : Silah değiştirmek için gerekli olan hızdır.

Cevap bulunamadı.