alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
263
Modifiye
Emre S.
19 Haziran 2015 17:41

Modifiye Menüsü

Oyun içinde üretim yapmak için, [AAC] Bakımcı Arkon ile konuşma başlatıp buradan "Üretim" sekmesine girmelisiniz.

Modifiye

Modifiye Menüsü

Silahınızı modifiye etmek için; üretimden elde ettiğiniz malzemeleri geliştirerek, silah gelişiminden elde ettiğiniz kılavuzlar ile yaptığınız; şarjör, susturucu, lazer gibi özellikleri silahınıza bu bölümde ekliyorsunuz. Ayrıca bölüm sonlarında seçtiğiniz şans kartlarında da modifiye parçaları düşmektedir.

Eklediğiniz bu özellikler ile oyunda daha etkin silah kullanabiliyorsunuz. Şarjörünüzün kapasitesini, Saniyede vuruş, Yaralama gibi ek özellikler modifiye ile silahınıza eklenecektir. Eklediğiniz ürünleri "Modifiye Et" tuşuna basarak silahınıza ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz eşyaların sınıfı arttıkça silahınıza ekleme ücreti de o kadar maliyetli olacaktır. Ayrıca bu ürünleri "Pazar" bölümünde de bulabilirsiniz.

Silah ModifiyeMenüsü

Cevap bulunamadı.