alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
199
Nasıl Oynanır?
Emre S.
19 Haziran 2015 11:22

BUFF Üyeliğinizi Aldınız Mı?

Hounds The Last Hope, BUFF oyun portalı altında yayınlanan ve BUFF üyeliği ile oynayabildiğiniz bir oyundur. Hounds oynayabilmeniz için BUFF ana sayfasını ziyaret edebilir ve hesabınızı hemen oluşturabilirsiniz. BUFF hesabınız ile tüm BUFF oyunlarını oynayabilirsiniz.

Ayrıca Joygame üyeliğiniz var ise yine tüm BUFF oyunlarını, ekstra bir üyelik almadan oynayamnız mümkün.

ADVERTISEMENT

 

Oyunu İndirdiniz Mi?

Hounds The Last Hope'u bilgisayarınıza indirmek için oyunun ana sayfasını ziyaret edebilir ve HEMEN İNDİR butonuna basarak kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra oyuna girişte herhangi bir problem yaşamamanız için, en güncel DirectX,Nvidia veya AMD Ati sürücülerinin yüklü oldığundan emin olun.

Sistem Gereksinimileri Nasıl?

Bilgisayarınızın Hounds The Last Hope'a nasıl tepki vereceğini aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Sistem

Hangi Tuşlarla Oynanır?

Aşağıdaki görselde görebileceğiniz gibi Hounds The Last Hope'ta hangi tuşun, ne işe yaradığını öğrenmek çok önemlidir. İsterseniz tuş ayarlarını dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Screenshot 1

Cevap bulunamadı.