alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
157
Neden Mitralyöz?
Hakkı Faruk K.
12 Haziran 2015 18:25

Neden Mitralyöz?
[​IMG]
Yaratıkların üzerinize geldiği anda en çok ihtiyaç duyacağınız şey cephaneniz. Mityralyöz 400 mermi kapasitesi ve seri atış özelliği ile savaşın içinde size yaratıkları toplu olarak öldürme imkanı sunuyor. PVP'de ise düşmanlarınızı seri atışlarla yanınıza yaklaştırmayacak ve takım arkadaşlarınızı koruyacaksınız. Ancak silahınızın ısınma miktarına dikkat etmeyi unutmayın.

Yetenekler
Hounds'da Mitralyöz kullanıcılarına özel yetenekler bulunmaktadır."Mityalyöz" kategorisi altında kullanılabilen yetenekleri aşağıda görebilirsiniz.

[​IMG]
Mitralyöz Uzmanlığı: Mitralyöz Saldırı Gücüni %10 artırır.

AP:24[​IMG]
Soğutma: Aşırı ısınmayı engellemek için Mitralyöze 20 saniyeliğine soğutma sistemi kurar.

AP:32 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 20 Saniye[​IMG]
Yakın Dövüş: Mitralyözü döndürerek 4 metre mesafedeki düşmana Teptirme Etkisi ile %350 Saldırı Gücünde saldırmanızı sağlar.

AP:32 - Bekleme Süresi: 45 Saniye[​IMG]
Anlık Zırh Geliştirme: Tüm Emme Oranlarını 10 Saniyeliğine %20 arttırır.

AP:32 - Bekleme Süresi: 1 Dakika[​IMG]
Patlayıcı Atış: 15 saniye boyunca Patlayıcı Atış yapmanızı sağlar.Atışların % 80 Saldırı Gücü vardır ve dar alanda patlama yaratırlar.

AP:32 - Bekleme Süresi: 1 dakika 20 SaniyeMitralyöz Çeşitleri
Mitralyöz çeşitleri 4 farklı kalite de silah bulunur. Bunlar Normal, Sağlam, Gelişmiş, Eşsiz olarak düzenlenmiştir. Eşsiz sınıfı kendi içinde "S, SS, SR" modelleri olarak ayrılır.

Cevap bulunamadı.