alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
125
Neden Piyade Tüfeği?
Hakkı Faruk K.
12 Haziran 2015 18:30

Neden Piyade Tüfeği?

[​IMG]

Uzak mesafededeki düşmanlarınızı, mermi kontrolünü üst düzeyde tutarak haklamak isteyenlere birebir olan Piyade Tüfekleri, pasif yetenekleri sayesinde direkt hasara odaklı oynayanlar için özel olarak tasarlandı.

Yetenekler
Hounds'da Piyade Tüfeği kullanıcılarına özel yetenekler bulunmaktadır. "Piyade Tüfeği" kategorisi altında kullanılabilen yetenekleri aşağıda görebilirsiniz.

[​IMG]
Tüfek Uzmanlığı: Piyade Tüfegi Saldırı Gücünü % 10 artırır.

AP:24[​IMG]
Gelişmiş Nişancılık: Piyade Tüfeği için Yaralamayı % 5, Yaratığa Nüfuzu %20, Objeye Nüfuzu % 50 artırır.

AP:24[​IMG]
Destek Cephanesi: Maksimum Piyade Tüfeği Kurşunu ve operasyon başında verilen Piyade Tüfeği Kurşunu miktarını 80 artırır.

AP:24[​IMG]
Kan Kaybı: 10 Saniyeliğine kanatan mermi kullanır.20 Saniye boyunca her saniyede Canı 2 azaltır ve 10 saniyeliğine Can İyileşmesini etkiler.

AP:32 - Bekleme Süresi: 35 Saniye[​IMG]
Yarı Otomatik Atış: 10 saniye boyunca Tahribat mermisi kullanmanızı sağlar.Tahribat mermileri tüm Emme Oranını %20 azaltır.

AP:32 - Bekleme Süresi: 35 Saniye

Piyade Tüfeği Çeşitleri
Piyade Tüfeği çeşitlerinde 4 farklı kalite de silah bulunur. Bunlar Normal, Sağlam, Gelişmiş, Eşsiz olarak düzenlenmiştir. Eşsiz sınıfı kendi içinde "S, SS, SR" modelleri olarak ayrılır.

Cevap bulunamadı.