alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
162
Neden Pompalı?
Hakkı Faruk K.
12 Haziran 2015 18:28

Neden Pompalı ?
[​IMG]
Özellikle yakın çatışmayı sevenlerin bildiği, tahrip gücü yüksek ve yakın mesafeden isabetli atışlarla yaratıkları gafil avlamak pompalı ile mümkün. PVP'de yanınıza kimseyi yaklaştırmayacak ve rakiplerinize korku salacaksınız.

Yetenekler
Hounds'da pompalı kullanıcılarına özel yetenekler bulunmaktadır. "Pompalı" kategorisi altında kullanılabilen yetenekleri aşağıda görebilirsiniz.

[​IMG]
Gelişmiş Atış: 10 saniyede 3 gelişmiş atış kullanmanızı sağlar.Gelişmiş atışlar düşmanınızı bir süreliğine hareketsizleştirebilir.

AP:32 - Bekleme Süresi: 45 Saniye[​IMG]
Bastırma Ateşi: Vurduğunuz kişilerin isabetleri 5 saniyeliğine düşer.

AP:24[​IMG]
Pompalı Uzmanlığı: Pompalı Saldırı Gücünü % 10 arttırır.

AP:24[​IMG]
Yakıcı Atış: 10 saniye boyunca düşmana %400 Saldırı Gücüyle saldırmak ve Ateşle Hasar vermek için Yakıcı Ateş açar.

AP:32 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 30 Saniye[​IMG]
Kısa Namlu: İsabeti 10 saniyeliğine artırarak daha isabetli atış yapılmasını sağlar.

AP:32 - Bekleme süresi: 45 Saniye

Pompalı Çeşitleri
Pompalı çeşitlerinde 4 farklı kalitede silah bulunur. Bunlar Normal, Sağlam, Gelişmiş, Eşsiz olarak düzenlenmiştir. Eşsiz sınıfı kendi içinde "S, SS, SR" modelleri olarak ayrılır.

Cevap bulunamadı.