alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
200
Neden SMG?
Hakkı Faruk K.
12 Haziran 2015 18:29

Neden SMG?
[​IMG]

Düşmanlarınız ile savaşırken elinizi tetikten çekemeyeceğiniz SMG, seri atış özelliği ve dağılma alanının yüksek değerleri ile rakiplerinizin canlarını kısa sürede tüketebilecek ve etrafınız sarıldığında kendine has yetenekleri ile hayatta kalabileceksiniz.

Yetenekler
Hounds'da SMG kullanıcılarına özel yetenekler bulunmaktadır. "SMG" kategorisi altında kullanılabilen yetenekleri aşağıda görebilirsiniz.

[​IMG]
SMG Uzmanlığı: SMG Saldırı Gücünü %10 artırır.

AP:24[​IMG]
Destek Cephanesi: Maksimum SMG Kurşunu ve operasyon başında verilen SMG kuşun miktarını 120 artırır.

AP:24[​IMG]
Topuk Vuruşu: 10 saniyeliğine düşmanın topuğuna sıkmanızı sağlar.Vurulduğunda düşmanın Hareket Hızı 5 saniyeliğine % 10 azalır.(Bu etki üst üste 5 kere kullanılabilir.)

AP: 32 - Bekleme Süresi: 40 Saniye[​IMG]
Kör Atış: Çevrenizdeki 7 metre çapındaki düşmanlara karşı 2 SMG kullanmanızı sağlar.Toplamda 17 kez hasara uğratır ve hasar miktarı Saldırı Gücünden etkilenir.

AP: 32 - Bekleme Süresi: 40 Saniye[​IMG]
Yakıcı Atış: 10 Saniye Yakıcı Atış yapmanızı sağlar.Yakıcı Atışlar hedefi yakar ve 10 saniyeliğine canı 5 azaltır.

AP:32 - Bekleme Süresi: 40 SaniyeSMG Çeşitleri
SMG çeşitlerinde 4 farklı kalitede silah bulunur. Bunlar Normal, Sağlam, Gelişmiş, Eşsiz olarak düzenlenmiştir. Eşsiz sınıfı kendi içinde "S, SS, SR" modelleri olarak ayrılır.

 

Cevap bulunamadı.