alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
202
Oyun için sohbet
Hakkı Faruk K.
12 Haziran 2015 18:45

Oyun içinde Ana Üstte arkadaşlarınızla, kaln üyeleriyle, genel olarak bütün kanallara ve dillere mesaj atabilirsiniz. "Enter" tuşuna basarak konuşma ekranını açabilirsiniz.

[​IMG]


Bu ekranda "Tab" tuşu ile hangi konuşma türünde yazmak isterseniz, o kanala ayarlayabilir ve yazmak istediklerinizi yazabilirsiniz. 'Fısıltı' ile arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz.

[​IMG] [​IMG]


Sohbet ayarları için, konuşma kutusunun yanındaki ayarlara girerek yazı boyutu, hangi konuşma türlerinden gelen konuşmaları görmek istediğinizi belirleyebilirsiniz. Ayrıca yazı botunu seçebilirsiniz.

[​IMG]


Konuşmalarınız sadece bağlı bulunduğunuz oda ve kanalda görülmektedir. Diğer kanallar ve odalarda görülmesini istiyorsanız " Megafon" eşyasına sahip olmanız gerekmektedir.

[​IMG]

Cevap bulunamadı.