alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
122
Posta
Hakkı Faruk K.
12 Haziran 2015 18:46

Posta Menüsü
Posta Menüsü için ana kampta "[Mesaj] ENKA" ile konuşmanız gerekiyor. Karşınıza açılan konuşma pencerelerinden Posta Kutusu sekmesine girmelisiniz.

[​IMG]

Posta Oku
Posta menüsü oyun içinde arkadaşlarınız ile posta yoluyla mesajlaşmanızı sağlayacak bir sistemdir. Oyunda posta bölümünden arkadaşlarınıza, klan üyelerine, birlikte oynadığınız oyunculara mesaj atabilir ve onlardan gelen mesajları okuyabilirsiniz. Posta kutunuza gelen mesajlar, gönderilenler ve arşiv kutusu bulunmaktadır.

[​IMG]


Posta Yaz
Posta yazarken alıcının adını, başlığı ve içeriğini yazıp ekte gösterilen boş kutuya eşyanızı sürükleyebilirsiniz. Posta yolu ile arkadaşlarınıza eşya ve altın gönderebilir ve onların gönderdiği eşyaları posta kutunuzda bulabilirsiniz.

[​IMG]


Posta yazarken arkadaşınıza göndereceğiniz eşyaları seçebilir ve değerlerini yazabilirsiniz. Açıklama kısmına içerik girebilirsiniz.

[​IMG]


Arkadaşınıza gönderdiğiniz eşyayı eğer kabul ederse, kabul ettiğine dair mesaj posta kutunuza gelecektir. Gönderme koşullarını tekrar kontrol ederek mesajı onaylayabilir ya da ret edebilirsiniz.

[​IMG]

Cevap bulunamadı.