alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
193
Silah ve Zırh Kaliteleri
Emre S.
19 Haziran 2015 11:27

Oyunda silah ve zırhların seviyeleri bulunmaktadır. Silah ve zırh seviyeleri 5 sınıf altında toplanmaktadır.

Normal Kalite: Normal kalite başlangıç seviyesine aittir. Bu seviye en alt seviyedir ve oyun içi gösterimde renksiz olarak gösterilir.

Normal Kalite Silah İçeriği-0

Normal Kalite Zırh İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sağlam Kalite: Sağlam kalite yeşil renk ile gösterilir. Bu seviye savunma olarak normal seviyeye göre daha güçlüdür. Bu seviyedeki silahlarda rastgele seçenekler yer almaktadır. Rastgele seçenekler silaha dağılma alanı, şarjör kapasitesi, saldırı, zırhlara ise ekstra YP ve enerji vermektedir.

Sağlam Kalite Silah İçeriği

Sağlam Kalite Zırh İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Gelişmiş Kalite: Gelişmiş kalite mavi renkle gösterilir. Bu kalitedeki zırhlarda farklı ekstra özellikler yer almaktadır. Bu seviyedeki silahlarda rastgele seçeneklerler yer almaktadır. Rastgele seçenekler silaha dağılma alanı, şarjör kapasitesi, saldırı, zırhlara ise ekstra YP ve enerji vermektedir.

Gelişmiş Kalite Silah İçeriği-0

Gelişmiş Kalite Zırh İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eşsiz Kalite: Eşsiz kalitede 4 seviye yer almaktadır. Eşsiz, Eşsiz S, Eşsiz SS, Eşsiz SR olmak üzere sınıflara ayrılmıştır. Oyun içerisinde mor renkle gösterilmektedir.Bu seviyedeki silahlarda rastgele seçeneklerler yer almaktadır. Rastgele seçenekler silaha dağılma alanı, şarjör kapasitesi, saldırı, zırhlara ise ekstra YP ve enerji vermektedir.

Eşsiz Kalite Silah İçeriği

Eşsiz KAlite Zırh İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Efsanevi Kalite: Efsanevi kalitede eşyalarda 4 seviyeye ayrılmaktadır. Efsanevi, Efsanevi S, Efsanevi SS, Efsanevi SR olmak üzere sınıflara ayrılmıştır. Oyun içerisinde sarı renkle gösterilmektedir..Bu seviyedeki silahlarda rastgele seçeneklerler yer almaktadır. Rastgele seçenekler silaha dağılma alanı, şarjör kapasitesi, saldırı, zırhlara ise ekstra YP ve enerji vermektedir.

Efsanevi Kalite Silah İçeriği

Efsanevi Kalite Zırh İçeriği

Cevap bulunamadı.