alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
229
Silahlar-Bomba Atar
Emre S.
19 Haziran 2015 12:06

Neden Bomba Atar?

Hounds-online-5

Toplu halde üzerinize gelen yaratıkları tek bir bomba atarak etkisiz hale getirebilirsiniz. Bombaların yüksek tahrip gücü ve uzun mesafelere yapılabilen atış özelliğiyle hiç zorlanmadan düşmanlarınızın korkulu rüyası olacaksınız. PVP'de rakiplerinizin saklandıkları yerlere bomba atarak onların canlarını azaltabilir ve daha kolay bir hedef haline getirebilirsiniz.

Yetenekler

Hounds'da Bomba Atar kullanıcılarına özel yetenekler bulunmaktadır. "Bomba Atar" kategorisi altında kullanılabilen yetenekleri aşağıda görebilirsiniz.

9MdiGOg

Bomba Atar Uzmanlığı: Bomba Atar Saldırı Gücünü % 10 artırır.

AP:24

 

L2fVFqU

Gelişmiş Patlayıcı Atış: 10 saniye boyunca Gelişmiş Patlayıcı Atış yapmanızı sağlar.Atışlar %120 Saldırı Gücüne Sahiptir ve 4 metrekarelik bir alanda patlama yaratır.

AP:32 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 25 Saniye

 

LqB81W7

Nörö Kimyasal Atış: 10 saniyede 3 Nörö Kimyasal Atış yapmanızı sağlar.Atışlar patladığı 4 metrekarelik alanda kimyasal etki yaratır.Bu mesafedeki düşmanların gözleri kimyasal mutasyona uğrar ve 5 saniye boyunca kimsayal hasar alır.

AP:32 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 25 Saniye

 

HgVlsDz

Bomba Atar Şarjör Modifikasyonu: Bomba Atar Şarjör Kapasitesini % 35 artırır.

AP:24

 

TGQ8Slz

Dondurucu Darbe: 10 saniyede 4 Dondurucu Mermi atmanızı sağlar.Mermiler patlayarak 4 metrekarelik alanı dondurur.Bu mesafede düşmanın Hareket Hızı % 30 azalır ve 5 saniye boyunca saniyede 10 darbe alır.

AP:32 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 25 Saniye

 

Bomba Atar Çeşitleri

Bomba Atar çeşitleri 4 farklı kalitede silah bulunur. Bunlar Normal, Sağlam, Gelişmiş, Eşsiz olarak düzenlenmiştir. Eşsiz sınıfı kendi içinde "S, SS, SR" modelleri olarak ayrılır.

Cevap bulunamadı.