alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
201
Silahlar-Tabanca
Emre S.
19 Haziran 2015 11:55

Neden Tabanca?

Hounds-game-online-4

Yakın mesafede seri atış ve şarjör değiştirme kapasiteleri ile ana silahınıza alternatif olan silahlar, özellikle PVP modunda merminiz bittiğinde hayat kurtarıcı olabilir. PVE'de ise yüksek ekstra mermi sayısı ile düşük seviyeli düşmanlarda etkilidir.

Yetenekler

Hounds'da sadece tabancalara özel yenekler bulunmamaktadır. "Genel" kategorisi altında tüm silah ve karakterler için kullanılabilen yetenekleri aşağıda görebilirsiniz.

G-1

Başlangıç Kalkan Jeneratörü: 5 metre mesafedeki takım arkadaşlarınızın emme oranını %30 artırır. (60 saniye sonra kendini imha eder)

AP: 80 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 30 Saniye

 

G-2

Başlangıç Darbe Mayını: 3 metre mesafedeki düşmanı fark ettiğinde patlar ve 80 hasar verir. Ayrıca teptirme etkisi yaratır.

AP: 80 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 30 Saniye

 

G-3

Başlangıç Can İyileştirme: Anında 50 can iyileştirir.

AP: 80 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 30 Saniye

 

G-4

Başlangıç Sonsuz Enerji: Enerji kullanımını 5 saniyeliğine durdurur.

AP: 80 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 30 Saniye

 

G-5

Maksimum Yara: Yaralamayı 10 saniyeliğine %30 artırır.

AP: 32 - Bekleme Süresi: 30 Saniye

 

G-6

Hayatta Kalma İçgüdüsü: Yere yığıldığınızda potansiyel canı %30 artırır.

AP: 20

 

Tabanca Çeşitleri

Tabancalarda 4 farklı kalitede silah bulunur. Bunlar Normal, Sağlam, Gelişmiş, Eşsiz olarak düzenlenmiştir. Eşsiz sınıfı kendi içinde "S, SS, SR" modelleri olarak ayrılır.

Cevap bulunamadı.