alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
228
Sınıflar - Assault
Emre S.
19 Haziran 2015 11:38

Neden Assault?

Saldırılara karşı dayanıklılığı en yüksek olan sınıftır. Hem sahip olduğu aktif yetenekler ile bunu sağlarken, hem de Silah Kalkan kullanımındaki yeteneği sayesinde çatışmanın en önünde yer alır. Sadece savunmada değil, özellikle yakın saldırıda da tercih edilmelidir.

Yetenekleri

A-1

Canı Artır: Maksimum canı %20 artırır.

AP: 20

 

A-2

İyileşme: Can iyileştirme arasını 25 saniye düşürür.

AP: 20

 

A-3

Depar: Hareket hızını 10 saniyeliğine %30 artırır.

AP: 28 - Bekleme Süresi: 30 Saniye

 

A-4

Enerji Artışı: Maksimum enerjiyi 70 artırır.

AP: 20

 

A-5

Savunma Odaklama: %20 saldırı gücü karşılığında emme oranını 10 saniyeliğine %10 artırır.

AP: 28 - Bekleme Süresi: 30 Saniye

 

A-6

Zehir Saldırısı: 10 saniyelik zehir saldırısı yapmanı sağlar. Zehir saldırısı hedefi zehirler ve canını 5 saniye boyunca düşürür.

AP: 28 - Bekleme Süresi: 40 Saniye

 

A-7

Ses Dalgası: Yere vurulan bir darbe ile patlama zincirini tetikler. Çevresindeki düşmanlara 200 vurur ve onları felç eder.

AP: 28 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 30 Saniye

 

A-8

Bağışıklık Geliştirme: Kendinizin ve 3 metrelik mesafede bulunan arkadaşlarınızın üzerindeki anormal durum etkilerini kaldırır.

AP: 28 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 30 Saniye

 

A-9

Gövde Geliştirme: Düşmanın yakın dövüş saldırısına 12 saniyeliğine dirençli hale gelirsiniz.

AP: 28 - Bekleme Süresi: 1 Dakika

 

A-10

Etkili Silah Kalkan Savunması: Emme oranını %10 artırır.

AP: 20

Nasıl Oynanır?

Eğer Assault sınıfını Silah Kalkan ile oynayan bir oyuncuysanız, ilk dikkat etmeniz gereken sırtınızı düşmana dönmemek olacaktır. Kalkanınız çatışma sırasında her daim aktif olmalı. Ayrıca yakın mesafede ateş etmek yerine Ses Dalgası yeteneğini tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Kalabalık düşmanlara karşı gelmeden önce Savunma Odaklama yeteneğini açmayı unutmayın.

Eğer diğer silahları kullanırsanız, amacınız mümkün olduğunca fazla hayatta kalarak, hasar vermeye odaklanmak olmalı. Bu nedenle Enerji Artışı ile enerjinizi arttırabilir ve saldırı odaklı daha fazla yetenek taşıyabilirsiniz. Zehir Saldırısı yeteneği 40 saniyelik bekleme süresi ile sürekli kullanılabilir durumda. Özellikle PVP için tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Cevap bulunamadı.