alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
188
Support
Emre S.
19 Haziran 2015 11:54

Neden Support?

Eğer düşmanla aranızdaki mesafeyi korumak istiyorsanız Support tam size göre. Hem uzak menzilli Keskin Nişanjı Tüfeği ile yetenekleri, hem de mayın kullanımı ile rakiplerinizi size yaklaşmadan alt edebileceksiniz. Ayrıca tamamen saldırı odaklı yetenekleri ile takımınızın hasar gücünü destekleyebileceksiniz.

Yetenekleri

S-1

Saldırı Odağı: %20 emme oranı karşılığında saldırı gücünü 10 saniyeliğine %20 artırır.

AP: 28 - Bekleme Süresi: 30 Saniye

 

S-2

Delici Atış: Canavara nüfuz etmeyi %30 ve nüfuz etme miktarınızı 1'den 3'e artırır.

AP: 20

 

S-3

Darbe Mayını: 3 metre mesafedeki düşmanı farkedince patlar ve 50 hasar verir. Ayrıca düşmanı sersemletir.

AP: 20

 

S-4

Hızlı Yükleme: Silah şarjör değiştirme hızını %30 azaltır.

AP: 20

 

S-5

Mayın: 3 metre mesafedeki düşmanı farkedince patlar ve 150 hasar verir. Ayrıca düşmanın yerini 5 saniyeliğine açığa çıkartır.

AP: 28 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 30 Saniye

 

S-6

Ateş Destek Rezonatörü: 5 metre mesafedeki takım arkadaşlarınızın saldırı gücünü %10 artırır. (60 saniye sonra kendini imha eder)

AP: 28 - Bekleme Süresi: 2 Dakika

 

S-7

Buz Bombası: 5 metre mesafedeki düşmanların hareket hızını %60 azaltır.

AP: 28 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 30 Saniye

 

S-8

Düşman Saptama Ateşi: 30 saniyeliğine saptama mermisi kullanılır ve düşmanın yeri 10 saniyeliğine saptanır. Ayrıca her saniyede can 2 azalır.

AP: 28 - Bekleme Süresi: 1 Dakika 30 Saniye

 

S-9

Keskin Nişancı Şarjörü Modifiyesi: Mermileri %50 ve seri atışı %10 artırır.

AP: 20

 

S-10

Can İyileştirme: Anında 100 can yeniler

AP: 28 - Bekleme Süresi: 45 Saniye

 

Nasıl Oynanır?

Support aslında adı gibi tam bir destek birimidir. Direkt öldürmeye odaklı gibi gözükse de, tüfeği sayesinde düşmanların canlarını takımınıza yaklaşana kadar fazlasıyla azaltır veya yaklaşmalarına izin vermez. Eğer özellikle keskin nişancı tüfeği ile oynuyorsanız, pasif Şarjör Modifiyesi yeteneğini eksik etmeyin. Ayrıca daha fazla hayatta kalabilmeniz için Can İyileştirme yeteneğini unutmayın.

Eğer daha çok destek vermekle yükümlüyseniz, Düşman Saptama Ateşi ve Ateş Destek Rezonatörü takımınıza çok şey katacaktır. Darbe mayını sayesinde de birden fazla düşmanı aynı anda sersemletebilir ve ekibinize onları öldürmek için zaman ve şans tanırsınız.

Cevap bulunamadı.