alexa
Hounds The Last Hope
Hounds The Last Hope Reborn Games ve Netmarble is birligi ile Türkiye 'de yayinlanmaya basladi. Hounds The Last Hope oyununda korkularınızdan arınarak kendinize özel PVP yöntemi ile savaşabilirsiniz. Hounds The Last Hope Buff EPin satın alma isleminden sonra, oyunun sayfasinda Buff para seçerek oyundaki hesabınıza yükleme yapabilirsiniz.
300
Tamir etme
Hakkı Faruk K.
12 Haziran 2015 18:33

Tamir etme, oyun içinde hasar görmüş eşyalarınızı tamir etmek içindir. Eşyalarınız girdiğiniz oyun modlarında, PVP ve PVE ( Co-op) maçlarından çıktığınızda hasar görmektedir.

[​IMG]


Eşyalarınızı tamir etmek için, ana üstteki silah ve zırh tüccarına gidebilirsiniz.

[​IMG]

Eşyanız hasarlı ise ana üstte sağ alt köşede hasarının boyutuna göre renkli uyarı ile gösterilir.

[​IMG] [​IMG]

Bu hasarlar eşyalarınızın özelliklerini bozmaktadır. Kırmızı ile gösterilen silahlar ile oyuna girebilirsiniz fakat ateş edemezsiniz. Şarjör doldurma işaretinde hasarlı olduğunu gösteren ve değiştirilemeyen bir renk çıkar.

[​IMG]

Ayrıca tamir etmeyi unuttuğunuz eşyaları oyun içerisindeki tamir noktalarında tamir edebilirsiniz. Tamir işlemlerinde kasanızda yeterli altın olmalıdır. Hasarlarınızı düzenli olarak tamir etmek size avantaj sağlayacaktır. Tamamen hasarlı eşyaları tamir etmek daha fazla altın harcamanıza neden olacaktır.

[​IMG]

Oyunda isterseniz hasarlı eşyalarınızı tek tek veya toplu olarak tamir edebilirsiniz.

[​IMG]

Cevap bulunamadı.