alexa
Ikariam
Ikariam, profesyonel bir geliştirici ve yayımcı olan Gameforge’un en yeni ve başarılı oyunlarından birisi olarak nitelendirilmektedir. Ikariam Ambrosia satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
360
Binalar ve Özellikleri #2
Ekin G.
5 Mart 2015 16:17
İstihbarat Merkezi
Bilge bir imparator gerek düşmanlarını gerekse dostlarını hicbir zaman gözünün önünden ayırmaz. Bunu sağlamak için de sağlam bilgiler gerekir, bu bilgilere ``İstihbarat Merkezi`` içinde yetiştirilebilen casuslar aracılığıyla ulaşılır. Merkez büyüdükçe yetiştirilebilecek casus sayısı da artar.

Orman Kulübesi
Güçlü keresteciler en büyük ağaçları kesebilirler. Fakat onlar bilirler ki, evlerimizde en iyi odunları kullanmaya devam edebilmemiz için, orman yetiştirilmeli ve yeni ağaçlar planlanmalı. Her geliştirme kademesinde odun üretimini %2 artırır.

Cam Eşya Atölyesi
Bu sanatın ustaları cam eşya atölyesinde parıldayan parçalar oluştururlar. Tüpler, gözlükler ve sadece bilim adamlarının anlayabileceği daha bir çok alet üretirler. Onlar çok becerikli ve bu eşyalar sadece bir kez kullanıldıklarında kırılmakta. Her gelişim kademesi kristal cam üretimini %2 artırır.

Simya Kulesi
Rüzgar batıdan şiddetle estiğinde, koku kule çevresindeki sokakları doldurur ve bir çok vatandaş burunlarını kapatmadan evlerinden çıkmazlar. Simyagerlerimiz durmaksızın doğru karışımı bulmak için çalışır ve kuyulardan daha fazla sülfür elde etmemizi sağlamak için özen gösterirler. Binanın her kademesi için sülfür üretiminiz %2 artar.

Bağ Evi

Bir bağcı sadece etraftaki en güneşli tepeleri, üzümün rahatlatıcı yeşilliğiyle kaplamak için seçer.. Bu, üzüm bağlarının çok daha iyi bir hasat için meyveyle dolmasını sağlar. Bağ evinin her seviye gelişimi senin üzüm üretimini %2 arttırır.

Mermer Atölyesi

Eğitimli bir taş ustası güçlü kollarıyla her zaman doğru mermer bloklarını çıkartır. Daha az kırar ve ve bizim inşaatçılarımız her zaman ihtiyaç duydukları malzemeye sahip olurlar. Bu binanın her gelişim kademesi mermer üretimini %2 artırır.

Marangoz Atölyesi

Sadece en iyi keresteler marangoz atölyesinde kullanılır. Bu nedenle bizim hünerli ustalarımız sağlam iskeletleri oluşturabilir ve evlerimizin her zaman tamir edilmesi gerekmez. Marangoz atölyesinin her kademesi inşaat malzemesi ihtiyacını, temel değerin %1`i oranında azaltır.

Optik
Mercekler ve büyüteçler sadece bilimadamlarının daha iyi görmesini ve sıraları üzerindeki önemli kağıtları bulmalarını sağlamaz, bunlar tüm yeni teknolojilerin geliştirilmesi için de gereklidir. Optik, ihtiyacımız olan her şeyi kutular içerisinde dikkatlice depolar. Böylece bu eşyaların kaybı azalır ve kristal cam sarfiyatında da binanın her kademesinde %1 oranında düşüş olur.

Fişekçi

Düzenli olarak havai fişeklerle yapılan çalışmalar, sadece gökyüzünü değil, bazen de çevredeki binaları aydınlatır. Araştırmacılarımız, sülfür tüketimini eniyileştirmek için, sürekli yeni sülfür karışımları deniyorlar. Binanın her kademesi şehirdeki sülfür ihtiyacını %1 oranında azaltır.

Üzüm Suyu MahzeniEn iyi şaraplar sadece şehrin en derin ve soğuk mahzenlerinde olgunlaşır. Ve mahzen sorumlusu vatandaşlarına ulaşana kadar, hiç bir sızıntı olmadığından emin olur. Her kademe artışı şehrin şarap sarfiyatını 1% oranında azaltır.

Mimarlık Bürosu

Açıölçer, pergel ve cetvel: Mimarlık Bürosu, düzgün duvarlı ve sağlam çatılı bina yapımı için gereken her türlü isteğe karşılık veriyor. Çünkü iyi planlanmış binalar çarpık olanlardan daha az mermere gereksinim duyar. Binanın her kademesi şehrinizdeki mermer ihtiyacını %1 oranında azaltır.

TapınakTapınak bir ibadet ve kendini dinleme yeridir. Burada tanrılarına hürmet etmek ve O`nun sözlerini adada yaymak isteyen rahipler yaşarlar. Eğer sen de O`na yeterince saygı gösterirsen, O`ndan kudretli mucizeler yapmasını bekleyebilirsin.

Yığın Sahası

Bu Yığın Sahası, birçok ürünü depolama imkânı sağlıyor. Yığın Sahası`nın
her genişletme aşamasına, her ürün türünden 32000 birim sığıyor. Fakat
Yığın Sahası, yağmacılardan korunmuş değil.


Korsan Hisarı
Şehrin önündeki korsan hisarında ürkütücü bir korsan bayrağı
sallanıyor. Korsan seferinde en fazla ganimeti ele geçirenleri bol bol
mükafat bekliyor. Korsan puanlarının hesaplanan güne kadar çalınmaması
için mürettebatını güçlendirmelisin.
Kule Harabesi
Bu kule harabesi bir zamanlar atalarımızın ailelerini adayı gösterdikleri devasa Helios Kulelerinden biriymiş. Biz kuleyi tekrar kurabilseydik gelecek için namlı günlerimizi simgeleyen bir anıt olarak aydınlığı işçilerimize daha çok çalışmaları için esin kaynağı olurdu.Karaborsa
Karaborsa Altın veya başka bir hammadde karşılığında askeri birlikler satmanı sağlar. Başka birlik türleri satmak ve ticaret vergisini düşürmek için binayı geliştir. Diğer hükümdarlar sattığın birlikleri Ticaret Merkezleri`nde görebilir.
Cevap bulunamadı.