alexa
Ikariam
Ikariam, profesyonel bir geliştirici ve yayımcı olan Gameforge’un en yeni ve başarılı oyunlarından birisi olarak nitelendirilmektedir. Ikariam Ambrosia satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
372
Önemli bir İpucu !
Ekin G.
5 Mart 2015 16:25
Garnizon Limit Aşımı-Düşümü Nasıl olur?

Şehir Sahibinin ve müttefiklerinin savunan taraftaki filolarının toplam sayısı , yukarıda verilmiş olan Şehrin Deniz Garnizon Limiti'nin altına veya üstüne çıktığı zaman aşağıdaki verilmiş olan deniz Muharebe Meydan Büyüklüğü sistem tarafından düşürülür ve yükseltilir.

Şuna dikkat Edilmelidir :

Garnizon Limiti seviyesi ile birlikte Muharebe Meydanı sıra ile büyüyebilir, fakat küçüleceği zaman yani filo sayısı garnizon limitinin altına düştüğünde direk 0 seviyeli muharebe alanına döner (yani sıra ile küçülmez). Eğer Limitin üstüne çıkılır ise kaldığı büyüklükten devam eder ve gerekirse en yüksek seviyeye kadar büyür.Fakat en yüksek seviyeden sonra muharebe alanı ancak en küçük seviyeye düşer (kademeli küçülmez - direk 0+ seviyeye iner)


Not: Bu sirkülasyon devam edebilir, yani limit altına düşülür ise muharebe alanı küçülür , limit üstüne çıktığı zaman büyür ve kaldığı yerden devam eder.Durum, aşım ve düşüm oldukça tekrarlanabilir.

Bir Diğer Nokta :


Eğer Başkasının şehrinde savunma yapıyorsanız (yani bir şehri ablukaya alıp, abluka bayrağını diktikten sonra) o şehirde isyan veya koruma yolu ile savaş başladı ise bu savaş sürekli en büyük muharebe alanında gider.
Cevap bulunamadı.