alexa
Imperia Online
Barut bulunmadan önceki zamanları konu alan imperia Online' da Göçebe ve Imperia olarak iki farklı sınıf mevcuttur . Bu sınııflara ait genel özelliklerin grafiklere yansıması oyuna farklı bir tarz katıyor. Imperia Online için alacaginiz DurmaLira Kartlarini hemen oyun panelinden kullanabilirsiniz. Detayli bilgi için yardim bölümüne bakabilirsiniz.
303
Bağımsız şehir
eray ö.
4 Haziran 2015 14:48

Münhasır bölgede farklı türlerin(birisi birinci türden, ikisi ikinci türden ve birisi üçüncü türden) 4 bağımsız şehir vardır. Bu şehirler ilhak edilebilir, köleleştirilebilir veya yağmalanabilir.
 

  • Birinci tür: Bu şehir Güney Batı’da ana eyaletle ortak bir sınıra sahiptir. Alan ordusu, 20 hafif okçu ve 20 hafif kılıçlıdan oluşur. Garnizon yoktur.
  • İkinci tür: Onların münhasır bölgedeki konumu ve alan ordusu ile garnizonu, rastgele oluşturulur.
  • Üçüncü tür: Onların münhasır bölgedeki konumu ve alan ordusu ile garnizonu, rastgele oluşturulur.


Bir bağımsız şehir, münhasır bölgenin 1 puanını alır. O, orada kale seviyesi ve köylülerin sayısına göre kaynak ve altın üreten çalışan bir ekonomiye sahiptir. Münhasır bölgede bağımsız şehirler, ekonomik bonuslara sahip değildir. Bir kaynağın maksimum toplanabilen miktarı, dört taraftan bölünen kale kapasitesine eşittir. Bağımsız şehir, barışçı yolla veya savaşla ilhak edilebilir.
Bağımsız boş arazi

Cevap bulunamadı.