alexa
Imperia Online
Barut bulunmadan önceki zamanları konu alan imperia Online' da Göçebe ve Imperia olarak iki farklı sınıf mevcuttur . Bu sınııflara ait genel özelliklerin grafiklere yansıması oyuna farklı bir tarz katıyor. Imperia Online için alacaginiz DurmaLira Kartlarini hemen oyun panelinden kullanabilirsiniz. Detayli bilgi için yardim bölümüne bakabilirsiniz.
230
Münhasır bölge
eray ö.
4 Haziran 2015 14:43

Global haritada sadece sahibine görünebilen 36 puanlık reserve edilmiş bir alan. İmparatorluğun ana eyaleti, münhasır bölgenin merkezinde bulunmaktadır. O, ilhak edilebilen dört boş arazi ve köleleştirilebilen, ilhak edilebilen veya yağmalanabilen 4 bağımsız şehir tarafından kuşatılır. Münhasır bölge, Global haritada işaretlenir ve tüm oyuncular onu belirli sınırları ve bağımsız şehirleri olmadan görebilir. Sadece ilhak edilmiş bölgeler diğerlerine görünebilirdir.
Not: Münhasır bölge, sahibi aktifken bu şekilde kalır. Eğer oyuncu hesabına iki haftadan fazladır girmezse ve sadece bir eyalete(ana eyalet) sahipse, münhasır bölge veya onun parçaları diğerleri için kullanılabilir olur ve fethedilebilir.

Cevap bulunamadı.