alexa
Infestation Survivor Stories
Görüntü kalitesi grafikler açısından son derece iyi olan Infestation Survivor Stories, online ve çok oyunculu olması ile bu alanda ki en yaratıcı oyunlardan birisidir.  Pvp sistemi nedeniyle arkanizi herkesten kollamak zorundasiniz. Güzel bir korku oyunu oldugunu söyleyebiliriz.
159
Unutmamanız Gerekenler !
Ekin G.
5 Mart 2015 16:56

Hammerpoint Interactive tarafından geliştirilen ve açık dünyada Zombilere karşı hayatta kalma-MMOFPS oyunu olan Infestation’da tek dostunuz el feneriniz ve silahınız.

Hayatta Kalmak

Hayatta kalmak için şehir şehir, kasaba kasaba dolaşıp yiyecek, su ve kendinizi savunabileceğiniz bir silah bulmalısınız. Aslında bu kolay bir iş, tabii ki çevredeki onlarca Zombiyi saymazsak. Zombilere çok titizlikle yaklaşmanız gerekir yoksa sizi farkedip saldırırlar ve sizde o panikle kaçarken, diğer Zombiler gelip onlarda peşinize takılır ve koşamayacak kadar enerjiniz azalınca işiniz biter.

Hayatta kalmak için ne yapardınız, insan öldürürmüydünüz? 

Tabii ki Infestation’da tek düşmanlarımız Zombiler değil. İnsanlarda(diğer oyuncular) Zombiler gibi bizi öldürmek için fırsat kolluyorlar ve bizi öldürdüklerinde yiyeceklerimizi, eşyalarımızı alıyorlar. Oyunda  gruplar kurulabiliyor ve bu şekilde takım yardımlaşması ortaya çıktığı için, hayatta kalmak daha da basitleşiyor. Bu yüzden Infestation’da arkanızı kollamalı ve yeni dostlar edinmelisiniz.

Harita

Oyunda şuanlık sadece Kolorado haritası mevcuttur. Kolorado, 200 km genişliğe sahiptir. Kolorado ‘da birkaç tane Güvenli Bölge bulunmaktadır. Bu bölgede oyuncular silah ve mühimmat değişiklikleri yapabilirler.

Cevap bulunamadı.