alexa
Infestation Survivor Stories
Görüntü kalitesi grafikler açısından son derece iyi olan Infestation Survivor Stories, online ve çok oyunculu olması ile bu alanda ki en yaratıcı oyunlardan birisidir.  Pvp sistemi nedeniyle arkanizi herkesten kollamak zorundasiniz. Güzel bir korku oyunu oldugunu söyleyebiliriz.
398
Server Çeşitleri !
Ekin G.
1 Mart 2015 23:43
Trial Servers: Trial serverlar bir ara oyun alamayanlar için deneme sunucular açılmıştı oyunu bedavaya indirip sınırlı özelliklerde bu serverlarda oynamasına imkan verilmişti. Artık kapalı.
Official Servers: Official Serverlar resmi sunuculardır. Bu sunucularda Colarado mapi bulunmakta ve toplam 70 adet sunucu mevcut. Bunlar Europe,North America ve Russia olarak 3'e ayrılmakta.
Private Servers: Private serverlar kullanıcıların açtığı serverlardır.
Premium Servers: Premium serverlar premium üyeler için. Premium olmak için 1750 GC ödemeniz gerek. Oyun her giriş yaptığınız da size bir miktar GC geri ödüyor ve toplamda 1200 GC geri ödüyor. Premium serverlarda loot oranı daha fazla olmakla beraber kestiğiniz zombi başına +10 XP alırsınız.
Strongholds: Stronghold serverlarda ev yapabilirsiniz. Ayrıca küçük mape sahip olduğu için genelde PVP için girilir. Stronghold serverlar private serverlardır resmi değillerdir.
Public Test Environment: Test serverlarıdır. Yeni gelecek mapler burada test edilir ve playerlar girip deneyebilir.
Offical Veteran Servers: Veteran serverlar usta oyuncular içindir. Oyunu toplam 300 saat oynayanlar bu serverlara girebilir.
My Servers: Burada kendi kiraladığınız serverlar yer alır.
Cevap bulunamadı.