alexa
Infestation Survivor Stories
Görüntü kalitesi grafikler açısından son derece iyi olan Infestation Survivor Stories, online ve çok oyunculu olması ile bu alanda ki en yaratıcı oyunlardan birisidir.  Pvp sistemi nedeniyle arkanizi herkesten kollamak zorundasiniz. Güzel bir korku oyunu oldugunu söyleyebiliriz.
264
Sık Sorulan Oyun İçi Sorular
Ekin G.
1 Mart 2015 23:46
Zombileri nasıl öldürebilirim?
Zombileri keserken her türlü kafasına vurmalısınız. Kafasına vurmazsanız öldürmeniz imkansız. Silahla kafasına bir kere sıkmanız yeterli. Meleeler ise değişmekte örneğin katana 2 vuruşta alırken golf sopası 4 vuruşta alıyor. Oyunda yumrukta atabilirsiniz. Ayrıca zombilerin arasında sprint atarsanız tüm zombiler başınıza toplanır ve kaçmanız bir o kadar zor olur.

Nerelerde ve nasıl PVP yapmalıyım?
Genelde PVP Smallville,Clearview,Norad,Whitestone gibi yerlerde yapılmaktadır. Aynı şekilde insanlarda genelde kafasına sıkmalısınız yoksa öldürmeniz zorlaşacaktır.

En iyi nerelerden silah bulurum?
Şuanda en iyi loot yeri Norad Military Base'dir. Yaklaşık olarak 16 Itembox çıkar. Fakat Super Zombi olduğundan lootlaması yeni başlayanlar için zordur.

Itembox nedir?
Itemboxlar içinden silah,eklenti gibi itemlerin çıktığı küçük kutulardır.

Super Zombi nedir?

Süper Zombi normal zombilerden daha zor ölen fakat öldüğünde 250 XP veren vede ölünce silah çıkan zombi türüdür. Süper zombiyi kesmek için yüksek bir yere çıkıp kafasına bolca sıkmanız gerekmektedir. Örneğin oyunda ki en iyi pompalı ve yakında en çok damage veren silah olan '' Saiga '' ile ortalama 25 kafadan vuruşta ölmektedir.

Oyunda ki en değerli silah nedir?

Burada tüm silahları saymaya kalkarsak saymakla bitmeyecektir. Ancak en değerli silahlar sniperlardır. Sniperlar ise AW Magnum > VSS > M107 > Blaser > Mauser SRG Desert > Mauser SP66 > SVD olarak sıralanmaktadır. Assaultlarda ise en iyi silah Sig Saurer 556 daha sonra ise İmi-Tar 21'dir. Daha detaylı bilgi oyunun resmi forumunda mevcuttur.

Oyunda takas sistemi var mı?

Evet oyunda takas ( trade ) sistemi mevcut. Takas yapmak istediğiniz oyuncunun üstüne gelip '' E '' tuşuna basılı tutarak takas isteği yollayabilirsiniz. Takaslar genelde '' Blue Ridge '' de yapılmaktadır.
Sizler için ufak bir gameplay videosu çektim. Videonun konusu loot yapmakla alakalı diyebiliriz. Sonunda ise zombinin kafası dışına vurursanız ne olacağı,sprint ( hızlı koşma ) atarsanız ne olacağı gibi şeyler var.
Cevap bulunamadı.