alexa
Infestation Survivor Stories
Görüntü kalitesi grafikler açısından son derece iyi olan Infestation Survivor Stories, online ve çok oyunculu olması ile bu alanda ki en yaratıcı oyunlardan birisidir.  Pvp sistemi nedeniyle arkanizi herkesten kollamak zorundasiniz. Güzel bir korku oyunu oldugunu söyleyebiliriz.
332
Zombiler Hakkında Bilmeniz Gereken Altın Kurallar !
Ekin G.
5 Mart 2015 17:00
Zombiler tek başlarına sorun yaratmazlar fakat sayıları arttıkça başınızı ağrıtıcaklar.Zombileri öldürmek için onların kafalarına vurun ! Vücutlarına vurursanız onları öldürmek biraz zaman alıcak ve zaman bu oyunda çok değerlidir.Öncelikle geçiceğiniz yerde çok fazla zombi var.Etrafa iyice bakın,çıkıcak ambulans,taksi ve yüksek yerler oldukça güvendesinizdir.Koşun ! Koşun ve yüksek bir yere çıkın.Oraya toplanan zombiler size hiç bir şey yapamıcak ve sizde onları rahatlıkla öldürebiliceksiniz.Çıkıcak bir yer yok ve peşinizde bir sürü zombi var,endişelenmeyin ! Bulunduğunuz bölgenin dışına çıkın.Yani Smallville'de peşinize zombiler takıldı smallville nin dışına çıkın.Peşinizi bırakıcaklardır.Elinizde güzel bir yakın dövüş silahı(katana,tactical knife,hatchet,hammer) var.Zombiler sıra sıra geliceklerdir size yaklaşa vurun ve geri geri gidin.Fakat arkanızda zombi varsa...işte o zaman her şey için çok geçtir.

Süper zombiler:Oyuna yeni eklenen boss zombiler.Şuana kadar Boulder City ve Airport'ta gördüm.Kafalarına en az 200 mermi sıkmanız gerekiyor.Tam kafasına ! Ve sizi tek bir vuruşla öldürebiliyor...
Cevap bulunamadı.