alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
114
Fiziksel, Güç, Müzik Duygusu ve Zeka Gelişimi
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 23:50
Güç: Stunt'ı başarılı ve ne kadar çok yaparsanız artar.
Vita(HP): Ne kadar çok stunt yaparsanız artar.
Zeka: "locking" ve "popping" stili parçalarda dans ederseniz artar.
Muzik: "hiphop" ve "reggae" stili parçalarda dans ederseniz artar.

"muzik" ve "zeka" da özellikle, stunt yapmanıza gerek yok... bir yerden sonra (ortak modda lvl10 okları başarıyla tamamlayınca) etrafınızda "nota" dan girdap gibi bir şeyin döndüğünü görürseniz bu, zeka ya da müzik skilinize etki ediyor ve bunların level atlamasına yardımcı oluyor anlamına gelmektedir... Ne kadar çok başarılı stunt yaparsanız, güç ve fiziksel özelliğiniz gelişir. Bunların gelişmesiyle de HP değeriniz artar.
Ayrıca, bildiğiniz üzere her stunt sizden belirli HP götürür. Güç seviyenizi geliştirirseniz, combo içerisinde 2 ya da 3 kez, stunt yapmanıza rağmen HP seviyenizde azalma olmaz. 
Sonuç: daha fazla stunt, daha fazla skor.

Ama müzik ve zekanız geliştiğinde, örneğin belirli bir lvl okta perfect basınca 5 HP kazanıyorsanız, bu özellikler geliştikçe 8 kazanırsınız. 

Yani kısaca Nasıl dans ettiğinize bağlı olarak bu saydıklarımız artıyor.

Ayrıca Oturma yerlerinde oturdugunuzda da zeka ve müzik duygunuz gelişmektedir.

Cevap bulunamadı.