alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
95
Jadde Gem Basmak
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 00:49
Ne işe yarar? Oyun içinde sıkça sorulardan birtanesidir


Bütün bu sorulara hazırlamış olduğumuz rehberle ss'li


Anlatımla yer vericez umarız sizlere yararlı olacaktır


Yarışma sonucunda tamamen şansa bağlı olarak bir Gem düştüğünde kıyafetinize basmak istediğinizde yapmanız gereken ...


1_ Resimde gösterildiği gibi ''Metropolis'' Tıklayıp ''Kuyumcu vedat'' gidiyorsunuz. Tıkladığınızda ''İtem becerisi'' basıyorsunuz.


2_Resimde görüldüğü gibi küçük bir sayfa'da seçenekler çıkacaktır siz ''Ekleniyor'' bölümüne tıklayınızİmage boyutu yeniden düzenlenmiş ve forum standartlarına getirilmiştir. Orjinal boyutta izlemek için buraya tıklayın

3_,Aldığımız giysi ve taşı mouse ile yerleştiriyoruz bölümlere ve item ''Soketleme'' tuşuna basıyoruzİmage boyutu yeniden düzenlenmiş ve forum standartlarına getirilmiştir. Orjinal boyutta izlemek için buraya tıklayın

4_Bu bolumde daha sonra bize küçük bir ekran çıkıyor. Taşımızın rengini işaretledikten sonra, onay verıyoruz. (Bu sırada yaklaşık olarak (30 5j gideceğine dair bilgi geliyor) onuda onaylıoruz.Not: ''Işıltılı sokoti çıkar'' Taşı sökme işlemi için basılır.

Soket kalıyor ama taşınız gitmiş oluyor.


İtem soketi ise taşı yerleştirmek için gerekli yeri yapabilme durumu

Buraya girmemiz, ve taşın rengini belirtmemiz şart. Çünkü o özelliği taşıyacak şekilde ''Soket'' hazırlıyor

Her taşın kendine has bir özelliği var..


Bütün bu anlatım Kıyafete ''Soket'' açmaktır.
Cevap bulunamadı.