alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
206
Jadde Harıta ve Dans Alanları
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 23:33
Oyunun ilk basında harıta lafı gecmisti eve bu harita ekranın sol üst kısmında menulerin orda bulunur. ve bizim tüm online oyunlarda oldugu gibi gidecegimiz yere gitmemizi (diger bir deyişle ışınlanmamızı saglar) Örnegin > dans solanları - metropol - nikah salonu - Alısveris merkezi gibi vesaire... Nikah salonumu ???? Evet yanlış duymadınız jadde hem bir dans hemde sosyal bir ortamdır.. arkadaslık konusma mesajlaşma oldugu gibi evlilik yada aşk neden olmasın ? sürekli birbirimizin yuzune bakarak sabit durcak deiliz herhalde...
Evet simdi Haritadan örnek bir mekan olarak Okul sectik.. ve odaya girdigimizde güzel müzikler gelmeye basliyor kulagimiza ve bizler gibi diger oyuncuları goruyoruz.. kimi koşuyor kimi oturyor kimisi muhabbet ediyor, kimide kendini muzigin ritmine kaptırmış delicesine dans ediyor.. 
Cevap bulunamadı.