alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
108
Jadde Haydi Dansa :)
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 23:36

Bulundugumuz bölge toplu dansa açıksa, otomatik olarak hemen kendimizi oralı gibi hissedip.. artık bisiyler yapmaya basliyalim. Eğer tek başımıza dans etmek ¡stersek hemen sag üst köseden "dans" tuşuna basmamız gerekiyor. Daha sonra; kendi kendimize mi? yoksa birisine karşı mı? sevgilimizle mi, yoksa bir grup olarak mı dans edeceğimizi seçiyoruz. Zorluk seciyesi olarak "kolay" ve "ortak" seçenekleri bunuyor. Bir sonraki seçenekse bolca önem arz ediyor. Zira "anahtar" dediğimiz bu bölümde, dansımızı 4 tuşla mı, yoksa 8 tuşla mı yapacağımıza karar veriyoruz. Son olarak da "mod" kısmında; ortak, şarkı ya da özgür durumlarından birini seçiyoruz.

Şarkımız başlıyor ve karakterimiz ufak ufak sallanmaya başlıyor. Artık yapmamız gereken şey, ekranda beliren mavi çizgiyi takip etmek. Bu çizgi üzerinde bir nokta, sürekli olarak ilerliyor ve yok oluyor. Her seferinde de mavi çizgi altında bir yön tuşu beliriyor. Amaç; önce ekranın altında beliren yön tuşlarına basmak, sonrasında ise mavi çizgi Parlak kısma geldiginde beyazlarken Space tuşuna basmak. Yaptığınız her hareket size puan getirirken, karakterinizin dans animasyonları değişmeye, hız kazanmaya başlayacak. Space tuşuna basma anınıza göre ise oyun size bir durum belirtecek. (Perfect, Cool, Bad, Miss gibi) Pek tabii ki yön tuşlarını doğru giremezseniz ya da Space tuşuna zamanında basamazsanız karakteriniz olduğu yerde sallanmaya devam edecek. ancak puan alamamış oluyoruz. Ayrıca yaptığınız dansların sonunda, "videoyu kaydet" adında biropsiyon çıkacak. Tek bir tıklama ile yaptığınız dansı kayıt eden bu sistem, oyuna çok hoş bir farklılık katmış.Cevap bulunamadı.