alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
139
Jadde İllegal Program Kullanımı!!!(Bilgi)
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 23:57
Değerli Jadde Sakinleri,

Kısa bir zaman önce oyunumuzda kullanılan illegal programların sebep olduğu bazı sorunları sizlerle paylaşmıştık. Bu kullanılan programların hesaplarınıza zarar verdiğini ve her an tehlike altında olduğundan da bahsetmiştik. Bu uyarılarımızı bazı oyuncularımızın dikkate aldığı ancak bazı oyuncularımızın hala uyarılara kulak asmadığı ve illegal programları kullandıkları görülmektedir.

Bu konuda bilinmelidir ki, yaşanacak herhangi bir hesap sorununda hiçbir şekilde bu hesaplara destek verilmeyecektir. Ayrıca tespit edilen bu hesaplar bu duyurunun yayınlandığı 12.08.2014 tarihi itibari ile tekrar illegal program kullanmaları halinde SÜRESİZ olarak kapatılacağı ve hiçbir şekilde AF kapsamına alınmayacağı ve hesapların açılmayacağı kararını sizinle paylaşmak istiyoruz.

Oyuncularımızın ayrıca “Ben hesabıma çok para harcadım ya da beni banlarlarsa arkadaşlarım da oyunu bırakırlar” gibi düşüncelerin ise yalnızca kendilerinin sorumluluğunda olacağını, bu tür düşüncelerin yönetimimiz tarafından dikkate alınmayacağını da bilinmesini isteriz.

Karakterimi geliştirmek için zamanım yok diyorsanız ya da zorluk derecesi yüksek olan dans görevlerini yapmak istiyorsanız, bunun haricinde “F” tuşlarına yerleştirilen eşyaların oto kullanımı, 1,5x daha fazlaexp, coin, sohbet baloncuğu gibi farklı özellikleri de kullanabileceğiniz “Jadde Soylusu” isimli eşyayı alarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Jadde Soylusu yalnızca oto-dans özelliği olan bir sistem değildir.Sürekli olarak farklı özelliklerin aktif olacağı bir sistem olacaktır.

Unutmayınız ki illegal programlar kullanarak yalnızca kendi hesaplarınıza zarar vermektesiniz.

Cevap bulunamadı.