alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
264
Jadde Kalp Büyüsü
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 23:52
Merhabalar,

Haftada 20 kez yapabileceğimiz exp ve para ödüllü ayrıca kalp büyüsü adı verilen pasif skillerimizi açabileceğimiz kalp büyüsü görevimizin açıklamaları ile karşınızdayız...

20 Level seviyesine ulaştığımızda Günlük etkinlik tuşumuz U ya basarak Kalp büyüsü görevini almak için görevden belirtilen İletim Eğitim Rehberine oto-rota ile ulaşabiliriz. Ayrıca Market Bölümünden alabileceğimiz ek kalp yazıtları ile haftalık giriş sayısı limitimizi artırmamız mümkündür. Ayrıca görev levelimiz artıkça zorlaşacağından parti ile gitmenizi tavsiye ederim =)

NPC mize ulaştıktan sonra verilen görevleri alıyoruz.. İlk etapta Açma görevinin ödülü olarak verilen ilk dönem Nefes hapımıza ters tıklayarak alıyoruz. Böylece kalp büyüsü puanlarımızı artırmak için hazırız =)

(Talep edilen puanları doldurduktan sonra her 10 levelde bir görev nefes hapı görevini gerçekleştirmek için levele uygun olan NPC den küçük ilaç fırınına girmemiz gerekmektedir.)

Daha sonra NPC den İletim Eğitim Salonu seçeneğini seçerek görevimizi yapacağımız alanın giriş salonuna ışınlanıyoruz. Salonda belirli aralıklarla Nefes Rahipleri Görüyoruz. Her bir Nefes Rahibi Belli bir Level Kalp Büyüsü fırınını temsil etmektedir. Öncelikle Sol taraftaki Erken Nefes Rahibi isimli NPC den fırına girmek için iletime tıklıyoruz...

Evetttt... Şimdi Küçük ilaç fırınımıza giriş yapmış olduk. Yapmamız gereken Fırının yanında bulunan NPC ye tıklayarak Simya'ya başla seçeneğini seçmek... Fırının etrafına belirli süre aralıkları ile Kalp Şeytan ları gelmeye başlayacak... Asıl görevimiz Fırını Kalp Şeytanlarının Saldırılarından Korumak Bu nedenle onları yok edeceğiz... Yok ettiğimiz canavarlardan Dropp a ve görev leveline göre 2-4 ve 6 adet farklı item düşecektir. İtemlerin kullanım alanını aşağıda açıklayacağım...

Ayırca Görev Penceremizde açılacak otomatik görev ile görev süremizi, görevi tamamlamak için ne kadar süremiz kaldığı, kaç canavar kestiğimiz gibi bilgilerede ulaşmamız mümkün...

MATERYAL TAMİR TAŞI : İLAÇ FIRININA TIKLANARAK FIRININ TAMİR EDİLMESİ İÇİN KULLANILIR...

MATERYAL ŞEYTAN KEMİĞİ : İLAÇ FIRININA TIKLANARAK GÖREV SÜRESİNİN KISALTILMASI İÇİN KULLANILIR...

MATERYAL BUZ KRİSTALİ : İLAÇ FIRININA TIKLANARAK FIRINDAKİ SICAK HALİN KALDIRILMASI İÇİN KULLANILIR...

MATERYAL ATEŞ KRİSTALİ : İLAÇ FIRININA TIKLANARAK FIRINDAKİ SOĞUK HALİN KALDIRILMASI İÇİN KULLANILIR...

MATERYAL DİZGİN KRİSTALİ : İLAÇ FIRININA TIKLANARAK FIRINDAKİ ZORDA KALMA HALİNİN KALDIRILMASI İÇİN KULLANILIR...

MATERYAL TAZELEYİCİ LOSYON : İLAÇ FIRININA TIKLANARAK FIRINDAKİ KOMA HALİNİN KALDIRILMASI İÇİN KULLANILIR...

Görev süresince fırını korumayı başarıp süre dolduktan sonra ekranımızda görevimizin bittiğine dair bir pencere açılacaktır. Bu pencereyi onayladıktan sonra fırına tıklayarak eğitim hapı ödülümüzü alıyoruz. Daha sonra Fırının yanındaki NPC ye tıklayarak görev alanından ayrılabiliyoruz. Salonda tam ortada bulunan NPC den şehre ışınlanarak İletim Eğitim Rehberine giderek görevlerimizi teslim ederek exp, oyun parası, şeytan kemiği ve eğitim hapı ödüllerimizi alıyoruz. Bundan sonra yapmamız gereken çantamıza gelen eğitim haplarına ters tıklayarak kalp büyüsü değer puanlarını artırarak kalp büyüsü puanı almaktır. Kalp büyüsü puanlarını arayüzde açılan meslek pasif skillerimizi açmak ve artırmak için kullanıyoruz...

Not: Görev Güneş Ulusunda yapılmış olup, NPC yeri Ulusa göre farklılık gösterebilir...
Görev Ruhban Karakteri ile yapılmış olup, Kalp Büyüsü puanları karakterlere farklılık 
göstermektedir....

emre s.
6 Şubat 2015 19:10
pek bir şey anlayamadım biraz daha acar mısın