alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
185
Jadde Şeker ŞEhri Rüyası
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 01:13
İşte yepyeni bir etkinlik daha sizlerle.Bu etkinlikte hem dans becerinizi göstereceksiniz hem de birbirinden güzel hediyeler kazanacaksınız.

Oyuncular etkinlik süresi boyunca “Sinema” isimli dans odasında çıkacak olan “Kurnaz Kısa Yumurta”isimliNPC’ye meydan okuyabilirler. Yapılacak mücadelenin kazanılması sonrasında oyuncular “Sihirli Bezelye”kazanacaklardır. Bu Sihirli Bezelye’ye sahip olan oyuncular Metropoliste bulunan “Şeker Kız”isimli NPC ile konuşarak Şeker Şehri ’ne giriş yapabilirler. Şeker Şehri’nde yapacakları danslar sonrasında kazanacakları “Altın Yumurta” ları açarak değişik ödüller kazanabilirler. 

Etkinlik Tarihi: 25 Kasım – 31 Aralık

Etkinlik Detayları
1-
Etkinlik süresi boyunca her oyuncunun “Kurnaz Kısa Yumurta” isimi NPC’ye 1 defa meydan okuma hakkıbulunmaktadır. Bu hakları kazansınlar ya da kaybetsinler kullanılmış olacaktır. Her oyuncunun günde oyun tarafından verilen ücretsiz 1 hakkı bulunmaktadır.

Oyuncu meydan okuma sonrasında kazanır ise “Sihirli Bezelye” kazanacaktır. Bu sihirli bezelye ile Şeker Şehri’ne giriş yapılabilir.2- Oyuncular Metropoliste bulunan “Şeker Kız” isimli NPC ile konuşarak Şeker Şehri’ne giriş yaptıktan sonra 1 saat kalma süreleri olacaktır. 1 saat sonunda otomatik olarak dışarı çıkarılacaklardır. Tekrar giriş yapabilmek için“Sihirli Bezelye” isimli eşyaya sahip olmaları gerekecektir. Eğer oyuncu 1 saat dolmadan kendisi çıkış yaparsa yada oyundan bağlantısı kesilmesi sebebi ile düşerse yine tekrar giriş için “Sihirli Bezelye” gerekecektir.3- Oyuncular Şeker Şehri’nde yapacakları dans sonrasında Altın Yumurta kazanabileceklerdir. Bu Altın Yumurta kırılarak bazı eşyalar ve hediyeler kazanılabilir. Bir oyuncu her gün max 80 Altın Yumurta ya sahip olabilir.Altın Yumurta içerisinden kazanılabilecek ödüller4- Yumuşak Pati, Yumurta Kabuğu
 ve Rüya Boya müzayede alanında satılabilir olacaktır.7 Adet Yumuşak Pati toplandığında mesaj olarak “Yumuşak Patili Kedi Yavrusu” isimli Pet 
60 Adet Yumurta Kabuğu toplandığında ise “Altın Kaz Ustalığı” isimli unvan süresiz olarak kazanılabilecektir.
5- Dükkanda satışta olan “Tutuklama Emri” isimli eşya satın alınarak“Kurnaz Kısa Yumurta” isimli NPC’ye meydan okuma için tekrardan 1 hak kazanılabilecektir.

Cevap bulunamadı.