alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
165
Jadde Yakın arkadaş puanı
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 23:48
Değerli Jadde Sakinleri,

Sıkı Takipçi Grubu kurulum öncesinde 2 ya da daha fazla arkadaş arasında oluşması gereken “Yakın Arkadaş Puanı” aşağıdaki sebep ile sıfırlanabilmektedir.

• Arkadaşlardan bir tanesi OFFLINE durumda iken, diğer arkadaşı onu arkadaş listesinden silerse, silme işlemini yapan oyuncunun arkadaşlık puanı “0 (sıfır)” olacak ancak silinen arkadaşta bu değer eski hali ile kalacaktır.

Bu durumda karşılıklı zambak basılması durumunda silme işlemini yapan arkadaşta “Yakın Arkadaş Puanı”artmayacaktır. Bu sebeple de Sıkı Takipçi Grubu kurulması mümkün olmayacaktır.

Bu şekilde sorun yaşayan oyuncuların ONLINE durumda iken birbirlerini arkadaş listesinden silip tekrar eklemeleri gerekmekte ve Yakın Arkadaş Puanı tekrardan 50.000 yapmaları gerekmektedir.
Cevap bulunamadı.