alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
163
Jadde Yarışma Exp ve Ünvanları
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 00:58
Yapmanız gerekenler; Yarışmaları ve VSleri kazanmaktır. Kazandığınız her el,"10 yarışma exp" puanı elde ediyorsunuz. Bu puanlar otomatik olarak hanenize yazılıyor. Kaybederseniz de, 10 yarışma exp puanı hanenizden düşülüyor. Hatta eksilere kadar bile inebiliyor. Aşağıda verdiğim rakamlar, hangi levelde hangi unvanı kazanacağınızı gösteriyor. Bu puanları kazanmak elbette zaman içinde olacak şeyler. İlerleyen levellerde yeni unvanlar kazanmak gittikçe zorlaşacaktır. Ama siz kazanmaya devam edin


Not: 90 ve üzeri bir levele ulaştığınızda, online olduğunuz anda isminiz otomatik olarak ekranda görünür. 90 ve üzeri levellerin bir özelliğidir. Diğer levellerde böyle bir özellik yoktur. 

Not 2:Kazandığınız ünvanı kaybetmemek için yarışma expinizi yüksek tutmanız gerekmektedir.Örnek verecek olursak; 2000 exp ile ''Jadde yeni dansçısı'' ünvanı alıyorsanız,1 yarışma kaybedip skorunuz -10 indiğinde 1990 yarışma skoruyla ünvanınızı kaybedersiniz.Bu yüzden ne kadar çok yarış kazanırsanız o kadar iyi!
Cevap bulunamadı.