alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
256
Nasıl Sevgili Olunur Nasıl Evlenilir ?
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 00:43
Sevgili olucağınız kişiyle Eşli grup kurmalısınız.Daha sonra Nikah memuruna tıklayın;Eşinizle ilişkinizi resmileştirmek için eşinize davet gönderin.Sevgili olduğunuzda böyle bir tablo gelicek.Sevgili oldukdan sonra aşk puanınızı yükselterek evlenebilirsiniz.

Bundan sonra evlenmek istiyorsanız kullanmanız gereken itemler;

Nişan BuketiBekleme süresi 60 saniyede bir kullanılır. Evlilik için gerekli olan 1 aşk puanı verir. (Toplam 5 aşk puanı olunca evlilik olabilir.)

Yaldızlı Düğün Davetiye Kartı700 Puan [Tane]
Evlenmeniz için gereken düğün kartıdır. (1 tane alınması yeterlidir.)

Nasıl evlenilir;

Aşk puanınız 5 oldukdan ve Evlenmeniz için gerekli kartı aldıkdan sonra nikah memurunun yanına giderek eşli takım kurun ve Evlilik kartınızı ‘’F’’ kısayoluna yerleştirin ve nikah memuruyla konusun .Şimdi nasıl düğün tarihi alınır;

Düğün günü düğün saati ve şifre nasıl alınır.Düğün günü Yarın ve Sonraki gün olarak 2 seçenek var.Not: Düğün saati alırken "24 saat" dilimi üzerinden almalısınız.

Düğün Şifresi;
Bu mutlu gününüzü sadece arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız düğününüze şifre koyabilirsiniz düğün tarihi aldığınızda davetiyeler sadece arkadaş listenizdeki kişilere otomatik olarak gönderilir.

Cevap bulunamadı.