alexa
Jadde
Jadde ’yi yalnızca basit bir dans oyunu olarak düşünmek yerine, ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından erişen kişilerin birbirleri ile kolayca vakit geçirebildikleri bir dünya olarak nitelendirmek gerekmektedir. Alacaginiz Gametürk Kredi'lerini oyun içerisinde Jadde GT Kredi olarak hizli sekilde etkinlestirebilirsiniz.
217
[REHBER] Normal Dans Türleri ( Hepsi )
Serhat Ç.
18 Aralık 2014 01:22
Normal Bireysel Dans Modu:

Dans butonuna veya Alt+q bastıktan sonra "Bireysel" seçeneğini işaretleyerek "Başla" butonuna tıklayın.
Yön tuşlarını takip edin ve tamamladıktan sonra yuvarlak beyaz alanına geldiğinde "Space" tuşuna basın.
Özel hareket (Stunt) tuşlarını görmek için Canlılık (Hp) oranınız yeterli olması ve hemen altındaki Güç (High) alanı dolması gerekmektedir. Yön tuşlarına bastıktan sonra "Space" tuşu yerine rakamların birine basarak stunt atabilirsiniz.
Dansı durdurmak için "Dans" butonuna (Alt+q) tıklayıp "Tamam" butonuna tıklamanız yeterlidir.
Vs. Modu:

Normal Vs. Modu oynamak için yarış yapmak istediğiniz oyuncuyu seçerek önce "Dans" daha sonra "Oyuncu", son olarak da "Başla" butonunu seçmeniz gerekmektedir. Tek dansıdaki gibi yön tuşlarını tamamladıktan sonra "Space", stunt atmak istediğinizde rakamlara basabilirsiniz. Dansı kazandığınızda 10 yarışma skoru kazanmış olacaksınız.

Eşli Dans Modu:

Eşli dans yapabilmek için karşı cins bir oyuncunun üzerine sağ tıklayıp Eşli Grup kurmanız gerekir. 

Eşli dansta sadece mavi yanan tuşlarını basmanız yeterlidir. Diğer gri tuşları eşiniz basacaktır. Dans esnasında eşli stunt de kullanabilirsiniz.
Grup Dans Modu:

Grup dansı yapmak için istediğiniz oyuncunun sağ tıklayıp Grup Daveti göndermeniz gerekiyor.
Grubu kuran kişi "Dans" butonuna tıklayıp "Grup" seçeneğini seçerek dansı başlatabilir. Grup dansı en fazla 5 kişi ile oluşturulabilir. Diğer danslarımızda olduğu gibi yön tuşlarına bastıktan sonra "Space" tuşu ile dans edebilir ayrıca Stunt de atabilir.

NOT: Sevgili ya da Grup danslarında, gruptan çıkmak ya da grubu dağıtmak için, sol üstte "avatarınız"a sağ tıklayıp, uygun seçeneği seçiniz. avatarınız, sol üstte, karakterinizin olduğu resimdir..

Oluşturmuş olduğumuz dans grubundan ayrılmak yada grubu dağıtmak için ekranımızın sağ üst köşesindeki karakter resmimize faremizin sağ tuşu ile bir kez tıklıyoruz ve açılan menüden gerçekleştirmek istediğimiz eylemi seçiyoruz.


Takımı Dağıt: Bu seçeneği seçtiğimiz taktirde kurmuş olduğumuz grubu dağıtmış ve tüm üyeleri gruptan atmış oluruz.Takımdan Ayrıl: Bu seçeneği seçtiğimiz taktirde ise kurmuş olduğumuz yada üyesi olduğumuz gruptan ayrılmış oluruz. Dolayısı ile diğer üyeler gruptan atılmaz, sadece biz çıkmış oluruz.Kolaylık olması açısından ekran görüntülerini inceleyiniz.
İyi Danslar...

Cevap bulunamadı.