alexa
Juggernaut Online
Juggernaut Online kişilere orta çağ ve savaş temalı rol yapma oyunları arasında en başarılı yapımlardan birisini tarayıcılar üzerinden sunulmasına imkân vermektedir. Juggernaut kısa bir kayıt sürecinin ardından giriş yapan kişiler, kendilerini keşfedilmeyi bekleyen geniş bir dünyanın içinde bulmaktadırlar. Juggernaut Online Kristal 'lerinizi MailRU E Pin 'ler ile Juggernaut üzerinden aktif edebilirsiniz.
82
Damage Rehberi !
Ekin G.
5 Mart 2015 16:38
Ultiyi attığınız kişi tek başına ise 525-750 / 1050-1500 / 1575-2250 (1050-1500/1575-2250/2100-3000*) aralığında magic damage (0.25 magic resist hesaplanmamış halleridir) yiyip, üstüne düz atacklar eklenince oyundaki bir birime atıldığında en kuvvetli olan skill ortaya çıkıyor. 
Skill hakkında bir kaç ipucu verecek olursak ; 
*Magic İmmune, yani bkb'li herolara kullanılabiliyor. 
*İlk atılan hero, yanı ulti için tıklanan hero Mini Stun yer... 
*Omnislash sırasında item kullanabilirsiniz. Ghost Specter basan kişiye diffusal, Son zıplamadan önce blink daggerla alandan çıkabilir, yada hedeflediğiniz düşmana blinkle gidebilirsiniz. 
*Tek hedef var ve görünmez olursa ulti anında durur, bu yüzden ulti sırasında dust kullanıp kaçmasına engel olabilirsiniz 
*Yeterli atack speedi varsa, ulti sırasında düz vuruşlarda yapılır. 
*Zıplamalara evasion etki etmez, düz atacklarda evasion çalışır, miss vurabilir. 
*Force Staff ile omnislashten kaçmak göründüğünden çok daha zor, blink gibi anında ışınlanmadığı için doğru zamanda force staff basılıp rangesinden çıkmak epey zor. 
*Orb efektler düz vurulduğu için ulti sırasında çalışır. 
Cevap bulunamadı.