alexa
Juggernaut Online
Juggernaut Online kişilere orta çağ ve savaş temalı rol yapma oyunları arasında en başarılı yapımlardan birisini tarayıcılar üzerinden sunulmasına imkân vermektedir. Juggernaut kısa bir kayıt sürecinin ardından giriş yapan kişiler, kendilerini keşfedilmeyi bekleyen geniş bir dünyanın içinde bulmaktadırlar. Juggernaut Online Kristal 'lerinizi MailRU E Pin 'ler ile Juggernaut üzerinden aktif edebilirsiniz.
146
Hikaye !
Ekin G.
5 Mart 2015 16:36
Kimse Juggernaut Yurnero'nun maskesinin altındaki gerçek yüzü şimdiye kadar görmedi. Bir yüze sahip olup olmadığı dahi tartışmalıdır. Yurnero, yozlaşmış bir efendiye başkaldırdığı için Maskeler Adası'ndan sürüldü. Bu ceza, aslında onun hayatını kurtardı çünkü ada daha sonra bir intikam büyüsü ile geceleyin dalgalar altında kayboldu. Adanın ayin ve kılıç ustalığından oluşan Juggernaut geleneğini sürdürebilecek tek kişi olarak o hayatta kaldı. Sanatının son temsilcisi olan Yurnero'nun kendine güveninin ve cesaretinin kaynağı, onun sonsuz çalışma ve alıştırma azmi. Yaratıcı kılıç tekniği, hiçbir zaman kendine meydan okumaktan vazgeçmediğinin kanıtı. Dürtüleri, hâlâ yüz ifadesi kadar anlaşılmaz. Her şeyini iki kez kaybetmiş bir kahraman olmasına rağmen, galibiyet kaçınılmaz bir sonuçmuş gibi savaşır. 

Karşı takımda summon yeteneği bulunan herolar yani ultinizin counterlanmasına sebebiyet verecek hero bulunmadığı sürece oyundaki en iyi ultilerden birisine sahip olan juggernaut, lane de düzgün bir slow veya stunlu support ile birlikte çok rahat biçimde laneyi domine edip first bloodu alabiliyor. 
Cevap bulunamadı.