alexa
Kingdom Online
Knight Online ' ın geliştiricisi Noahsystem, MMORPG oyunu Kingdom Online ı piyasaya sürdü. Kingdom Online için Elmas N Point leri Durmaplayden satın alabilirsiniz. Kingdom Online Elmas satın alma işleminizden sonra N Point leri NTT Game sitesinden ESN seçerek yükleyebilirsiniz.
288
Dünya Haritası
Mert Fatih A.
6 Ocak 2015 19:05

Dünya Haritası ile seçtiğiniz bütün bölgeye göz atabilir ve haritayı istediğiniz yönde kaydırabilirsiniz. Harita üzerinde istediğiniz bir bölgeye tıkladığınızda, bölgeyi araştırmanızı ya da bölgeye seyahat etmenizi sağlayan bir menü açılır.

Dünya Haritasını açmak için [G] tuşunu kullanabilirsiniz.

Auto Attack Skill

Diğer bölgelere göz atmak için Dünya haritasında bulunan 'Bölge' kısmına tıklayın.
BÖLGELER

SINIFLANDIRMA

  • Güvenli Bölge: Sienna PVP yapılamayan bir bölgedir.
  • Tarafsız Bölge: Sienna'nın etrafında bulunan bölgeler. Bu bölgeler ele geçirelemez, oyuncuların canavarları avlayabileceği ve karakterlerinin seviyelerini yükseltebileceği mükemmel bir yer.
  • Savaş Bölgesi: Tarafsız bölge dışında kalan bütün bölgeler Savaş Bölgesidir. Savaş bölgeleri canavarlar tarafından ele geçirilmiştir. Bu bölgeler Lejyonlar tarafından 'Kale', 'Bölge' ya da 'Boş Arazi' olarak ele geçirilebilir.
  • Kaynak Bölgesi: Savaş bölgeleri ile benzer olmasına rağmen bu bölgeler 'Kale' olarak ele geçirilemez. Kaynak Bölgeleri Lejyonlar tarafından ele geçirilebilir ve sağladığı kaynaklar Dünya Haritasında gözükür. Kaynaklar toplandığında otomatik olarak Lejyona aktarılır.
  • Zindanlar: Zindanlar oyuncuların avlandığı, tecrübe ve eşya kazanabileceği haritalardır, zindanlar ele geçirelemez. Zindanlara ister parti ile, isterseniz de tek başınıza giriş yapabilirsiniz.
  • Yasak Bölge: Yasak bölgeler göller ve dağlar tarafından bloke edilmiş bölgelerdir. Bu bölgeleri haritanın her yerinde görebilirsiniz.


FARKLI BÖLGELERE GITMEK

Gitmek istediğiniz bölgeye tıklayın ve açılan menüdeki 'Git'butonuna basın.


Giriş yapamayacağınız bölgeler:

  • mevcut seviyenizden yüksek bir seviye gerektiren bölgeler.
  • başka lejyonlar tarafından ele geçirilmiş bölgeler.
  • yasak bölgeler.

Ayrıca seyahat ücretlerini karşılayabildiğinizden emin olmalısınız, eğer yeteri kadar Noah'ınız yok ise seyahat edemezsiniz.ARAŞTIRMA

Dünya Haritasında bulunan bölgeleri araştırarak rastgele ödüller kazanabilirsiniz fakat bunun için Noah harcamanız gerekiyor. Ödül havuzu Noah'tan Kaynaklara kadar bir çok eşya barındırıyor, fakat ödül kazanamama şansınız da var.

Başlamak için bir bölge seçin ve 'Araştır' butonuna basın.


Seçtiğiniz bölgede yapılan araştırma bittiğinde, araştırma simgesinin üzerinde onay işareti çıkacaktır, sonuçları görmek için simgeye tıklayın. Unutmayın her araştırmada ödül kazanmanız garanti edilmez.Kale

Kaleler oyuncu / lejyon tarafından işgal edilmiş alanlardır. Kaynak alanı dışındaki Savaş Bölgeleri savaş yolu ile işgal edilebilir. Boş bir arazi işgal edildiğinde, bölge üzerine kale kurulabilir. Kaleler hakkında ayrıntılı bilgi için 'Kale Savaşı' bölümüne bakabilirsiniz.

GÖRÜNÜM AYARLARI


Harita Görünüm Ayarları penceresini açmak için Dünya Haritası'nın sol üst köşesindeki Dişli simgesine tıklayın.


Sergen B.
2 Mart 2015 12:44
Farklı Yerlere Işınlanmada Varmı ?