alexa
Kingdoms of Amalur Reckoning
Kingdoms of Amalur Reckoning, çoğu oyunsevere göre referans aldığı Diablo serisinin dahi üstüne çıkarak üst düzey oyun keyif sunmaktadır.  Kingdoms of Amalur Reckoning satın alma işleminizden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir.
299
Görevler !
Ekin G.
5 Mart 2015 16:50
Oyunda klasik RPG mantığı ile hazırlanmış, bir ana görev ve çeşitli yan görevler mevcut. Görev bolluğu konusunda hiçbir sıkıntınızın olmayacağını size rahatlıkla söyleyebilirim. Nitekim yan görevler neredeyse her 10 NPC’nin 9’u tarafından veriliyor. Tekil görevler olduğu gibi fraksiyon görevleri veya seri görevler de mevcut.  Oyunda farklı gruplar bulunuyor ve bu gruplara katılma imkanınız mevcut, ki bahsettiğimiz seri görevler genllikle bunlardan geliyor sizlere. 

KoAR’ın başlarında XP ve seviye atlama sorununuz olmayacaktır muhtemelen çünkü hem ilk seviyelerdeki geçiş aralığı kısa hem de karakteriniz oldukça güçlü durumda. Zaten oyunun başlarında güzel zırhlar veya silahlara kavuşuyor veya satın alma imkanı buluyorsunuz. Hele bir de Fade silahlarına eriştiniz mi artık çok fazla bir derdiniz kalmıyor. Açıkçası şunu diyebilirim ki bir yerden sonra ölmenizdeki tek sebep savaşın heyecanına dalıp sağlık çubuğunuzun azaldığını farketmemeniz oluyor.
Cevap bulunamadı.