alexa
Kingdoms of Amalur Reckoning
Kingdoms of Amalur Reckoning, çoğu oyunsevere göre referans aldığı Diablo serisinin dahi üstüne çıkarak üst düzey oyun keyif sunmaktadır.  Kingdoms of Amalur Reckoning satın alma işleminizden sonra origin cd key olarak teslim edilmektedir.
255
Ses ve Müzikleri Harika.
Ekin G.
5 Mart 2015 16:53
Son olarak oyunun ses ve müziklerine değinecek olursak KoAR bu konuda oldukça başarılı. Özellikle müzikler ciddi anlamda hoş, sade ve yerinde hazırlanmış. Genellikle yaylı çalgıların kullanıldığı klasik tarzdaki müzikler beni adeta KOTOR günlerime geri götürdü. Bulunduğunuz ortama ve atmosere göre değişmesi de sizlere o anı doyasıya yaşamanıza yardımcı oluyor. İyi hazırlanmış seslerin de yardımı ile koca bir ormanda gezerken kendinizi gerçekten koca bir ormanda geziyormuş gibi hissediyorsunuz. 

Savaşlarda ise vuruş sesleri, büyülerdeki ses efektleri, yaratıkların inlemeleri vs. hem senkron olarak düzgün hem de kulağınızı hoş tutacak derecede güzel. Yalnız burada birşeye değinmek istiyorum; neden herkes İrlanda ya da İskoç aksanı ile konuşuyor onu anlamadım. Etrafta gördüğünüz 10 kişiden 9’unda katıksız bir şive mevcut. Bu kötü birşey değil elbette ancak bir yerden sonra da “Sen de mi William Wallace” diyesiniz geliyor.
Cevap bulunamadı.