alexa
Kings Age
Kings Age, başarılı yapımcı GameForge bünyesinde bulunan ve klasik orta çağ ve savaşan şövalyeler tarzı içeriklere sahip olan oyunun başarısındaki sır, kişilere birbirleri ile kolay ve hızlı biçimde etkileşime girme şansı sunmasında gizlidir. Kings Age Kron satin alma isleminden sonra, Gameforge ödeme sayfasi üzerinde kupon seçilerek yüklenebilir.
274
BİRİMLER
Emre S.
23 Nisan 2015 16:21


 
Silahtar: 
Bir şovalye silahtarı olmadan ne yapar! Fakat silahtarlar, şovalyeleri olmadan da çok faydalı destek birimleridir. Atlarla araları iyidir, çok fazla silahları olmamasına rağmen, atlı birliklere karşı kendilerini koruma becerisine sahiptirler. 

Saldırı gücü 50 
Piyade savunması 100 
Suvari savunması 200 
Okçu savunması 300 

 
Muhafız: 
Muhafızlar sağlam kalkanları ve sarsılmak bilmez onurlarıyla tanınırlar. Krallarını ve insanlarını korumak için korkusuzca bütün düşmanların karşılarında (güçlerine bakmaksızın) dururlar. Muhafızlar yürüyen askerlere karşı uyguladıkları iyi savunmalarıyla bilinirler. 

Saldırı gücü 100 
Piyade savunması 300 
Suvari savunması 100 
Okçu savunması 200 
Gereksinimler: Kışla (Seviye 1) 

 
Baltacı: 
Baltacılar savaş alanında savaş çığlıklarını atıp, düşmanlarıyla daha çarpışmadan korku salarak, baltaları deli gibi sallamaya başlarlar. Birkez kendilerini kaptırdıklarında, onları durdurmak mümkün değildir ve saldırma arzuları onları bilinen en dehşet saçan birimlerden biri haline getirir. 

Saldırı gücü 350 
Piyade savunması 70 
Suvari savunması 50 
Okçu savunması 50 
Gereksinimler: Kışla (Seviye 2) 

 
Okçu: 
Kartal kadar keskin gözleri ve sivri uçlu oklarıyla, uzak mesafeden ölümcüldürler. Onlar, saldırı veya savunma ordunuzda sizi destekleyebilirler. 

Saldırı gücü 150 
Piyade savunması 200 
Suvari savunması 150 
Okçu savunması 100 
Gereksinimler: Kışla (Seviye 5) 

 
Casus: 
Casusların gücü, savaşta yalan söylememeleridir. Ayrıca gecenin karanlığında düşman köylerini gözetlemek için sokulurlar. Daha fazla casus, daha detaylı casusluk raporu hazırlayacaktır. 

Saldırı gücü 1 
Piyade savunması 10 
Suvari savunması 5 
Okçu savunması 7 
Gereksinimler: Kışla (Seviye 4) 

 
Akıncı: 
Çok uzak mesafelerden dahi düşmanlar akıncıların dalgalanan sancaklarını görürler. Bu hızlı savaşçılar oldukça deneyimlidirler. Hızlı ve güçlü bir şekilde savaşın ortasına sürebilirler. Eğer hızlı bir şekilde kuşatmalar ve akınlar icra etmek istiyorsanız bu savaşçıları kullanmanız kaçınılmaz olur. 

Saldırı gücü 700 
Piyade savunması 200 
Suvari savunması 300 
Okçu savunması 300 
Gereksinimler: Kışla (Seviye 7) 

 
Kara Şovalye: 
Kara Şovalyelerin çevresini kötülüğün kokusu sarmıştır. Gören herkese korku ve dehşet saçarlar. Onların tek kelime ettiğini veya isimlerinin zikredildiğini kimse duymamıştır. Hiç bir zaafları yoktur. Ancak maliyetleri aşırı derecede fazladır. 

Saldırı gücü 600 
Piyade savunması 1500 
Suvari savunması 1000 
Okçu savunması 1000 
Gereksinimler: Kışla (Seviye 16) 

 
Şahmerdan: 
On adamın gücüyle çelik alnını vuracak bir şahmerdana uzun süre dayanacabilecek duvar yoktur. Fakat ağırlığı çok fazla olduğundan, çok yavaş hareket edebilir. 

Saldırı gücü 100 
Piyade savunması 100 
Suvari savunması 200 
Okçu savunması 20 
Gereksinimler: Kışla (Seviye 20) 

 
Mancınık: 
Mancınık ölümcül bir tekniğe sahip: Sapanları düşmanlarına en ağır kayaları fırlatabilecek şekilde tasarlanmış. Aynı zamanda binaları da bombalayabilir. Buna rağmen kendini savunamadığı için muhafıza ihtiyaç duyar. 

Saldırı gücü 500 
Piyade savunması 400 
Suvari savunması 100 
Okçu savunması 200 
Gereksinimler: Kışla (Seviye 25) 

 
Kont: 
Uzaktan kraliyet bandosunun sesini duyabilir, adınıza köyün yönetimini devralacak kontun işaretini alabilirsiniz. Majestelerinin adıyla tüm köyleri krallığınıza katılmaya ikna eder. 

Saldırı gücü 100 
Piyade savunması 300 
Suvari savunması 100 
Okçu savunması 200 

Cevap bulunamadı.